Skocz do zawartości
Traktorzysta2002

Do czego łożysko 6210NSl ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łożysko
seweryn20    796

Zwykle łożysko o znormalizowanym rozmiarze może być wszędzie.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    796

Tak samo znormalizowany rozmiar  wyszukiwarka od razu wysrała że w jakiejś betoniarce są.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grz3g0rz
      Witam,
      Ostatnio w moim rozrzutniku UNIA TYTAN 7 cieknie olej z przekładni adaptera. Aby usunąć usterkę musiałbym otworzyć przekładnie, lecz potrzebowałbym jej schemat (którego nigdzie nie umiem znaleźć), aby wiedzieć czego się spodziewać i jak się za to zabrać. Niestety do rozrzutnika mam jedynie instrukcje obsługi. Więc gdyby ktoś był w posiadaniu katalogu części, bardzo bym prosił, aby podesłał mi zdjęcie tego schematu
      Pozdrawiam
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupiłem ostatnio ciągnik i w skrzyni mam zalany taki olej , ktoś wie co to za olej i ewentualnie co można dolać aby się nie zważyło . jakich parametrów .. z Góry dziękuje .

• Przez DariuszRobertWasilewski
      Mam problem z zakupem czesci do Universal u - 453 jeśli ktoś wie skąd można sprowadzić lub zakupić czesci proszę o linki adresy lub tel 

• Przez michalzetor93
      Jak poprawnie zamontować łożysko samonastawne z pierścieniem mimośrodowym ? Nigdy nie montowałem takiego łożyska i dlatego pytam.
    • Przez andrewk
      W poprzednim sezonie prasa dała mi popalić i zerwałem kilka razy dwa łańcuchy napędowe. Z tego co wczytałem z katalogu jak i z oznaczeń łańcucha są to łańcuchy calowe 80H o długości jeden 100 ogniw, a drugi 60. Coś w granicy 6m łańcucha. I teraz pytanie co wybrać aby był w miarę wytrzymały no i najważniejsze przelicznik cena jakość był w miarę ok  Na szybko aukcje z alledrogo :

https://allegro.pl/listing?string=łańcuch 80h&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-3-0328

Jak widać można kupić po 50zł za metr jak i po 200zł. Miał ktoś styczność z tymi tanimi łańcuchami ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.