Skocz do zawartości
Traktorzysta2002

Do czego łożysko 6210NSl ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Łożysko
seweryn20    784

Zwykle łożysko o znormalizowanym rozmiarze może być wszędzie.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    784

Tak samo znormalizowany rozmiar  wyszukiwarka od razu wysrała że w jakiejś betoniarce są.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki1993
      Witam potrzebuje pilnie instrukcje do prasy deutz fahr gp230 albo 250 jesli ktos posiada prosze podeslac na na adres.   lukasz.kepka@o2.pl z gory dziekuje
    • Przez wow
      Pilnie poszukuje katalogu części kosiarki rotacyjnej czeskiej ZTR 165
    • Przez andrewk
      W poprzednim sezonie prasa dała mi popalić i zerwałem kilka razy dwa łańcuchy napędowe. Z tego co wczytałem z katalogu jak i z oznaczeń łańcucha są to łańcuchy calowe 80H o długości jeden 100 ogniw, a drugi 60. Coś w granicy 6m łańcucha. I teraz pytanie co wybrać aby był w miarę wytrzymały no i najważniejsze przelicznik cena jakość był w miarę ok  Na szybko aukcje z alledrogo :

https://allegro.pl/listing?string=łańcuch 80h&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-3-0328

Jak widać można kupić po 50zł za metr jak i po 200zł. Miał ktoś styczność z tymi tanimi łańcuchami ?
    • Przez DariuszRobertWasilewski
      Szukam części do Universal u-453 lub złomowiska na którym taki ciągnik może się znajdować 
    • Przez wloczykij
      Witam, 

Od paru dni cieknie mi połaczenie szybkozłączne, przyczyną jest przerwany oring w gnieździe żeńskim, gniazdo typowe euro - takie jak w załączonym zdjęciu. Postanowiłem zakupić nowy oring, no ale właśnie - stary jest pociety, poza grubością nie moge zbytnio zmierzyć średnicy a internet niewiele mówi na temat zamiennych oringów, znalazłem jedynie coś takiego: http://agromer.pl/ogolna-oring-20-29x2-62-nbr,c2,p2285,pl.html, jednak nie jestem pewien czy to to.  
      Zastanawiam się czy posiada ktoś zwymiarowane dokładnie ile powininien mieć ten oring tak by zakupić go na allegro? Strasznie niewiele na ten temat w internecie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.