Skocz do zawartości
Arturo1610

case mx100c kod rozmiaru opon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Arturo1610    1

Witam. Mam case mx100c i chciałbym skalibrować licznik ale nie wiem jaki jest kod dla opon 520/70 r38 stan tak okolo 75%. Mógłby mi ktos pomoc ? :D z góry dziekuje :D

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    87

To masz jakiś inny model licznika, te dwucyfrowe kody są do w pełni elektronicznej deski rozdzielczej. Tych kodów sie nie wpisuje tylko przewija na liście.

Arturo1610    1
Napisano (edytowany)

Mój licznik też jest elektroniczny tylko ten model ktory nie pokazuje na jakim połbiegu jade. I tez sie przewija kody a nie wpisuje przepraszam za wprowadzenie w bład :D

I jeszcze mam pytanie odnośnie blokady a mianowicie jak włacze blokade na auto to ona powinna sie automatycznie wlaczac i rozłaczac ? bo u mnie jak tylko klikne auto to na desce swieci sie odrazu ze blokada jest włączona i nie moge skrecic ani nic bo pchaja dwa koła, to tak ma działać czy powinno samo włączać i rozłączać ? dodam ze jak ciagnik jest na postoju i klikne ten automat to juz odrazu blokada jest jakby na stałe wlaczona przy wcisnietym auto. Wydaje mi sie ze to tak nie powinno działać ;p

Edytowano przez Arturo1610

Ziel    26

Jeśli blokada jest w pozycji "Auto" to rozłącza sie tylko wtedy gdy ramiona podnośnika są uniesione lub Wałek WOM wyłączysz (co do wałka to podobno można to jakoś skalibrować ale nie wiem jak i nigdzie nie moge znaleźć instrukcji).

Mycek5120    27

Mi przestała działać blokada w automacie własnie spina się tylko na stałe czyli na I podpowie ktoś gdzie szukać przyczyny wcześniej działała tak jak opisuje ziel np w pługu dzwigam do góry blokada się rozłacza opuszczam pług i załacza się spowrotem teraz nic z tego a przyznam ze jest to wygodna rzecz której mi brakowało podczas orki

andrzej78    42

Kod rozmiaru opon to nic innego jak wskaźnik promienia prędkości.Dane takie znalazłem tylko dla opon Mitas ( zobasz katalog opon rolniczych Mitas), kazda marka ma troszeczke inny wymiar choć nie zawsze. Ogólnie jest on liczony od obwodu tocznego opony. Z tego co wiem nie ma potrzeby zmniejszania promienia prędkości w zależności od zużycia opony. Konkretnie dla opony Mitas 520/70r38 promień wynosi 825. Pozdrawiam

Arturo1610    1

Dzięki. Bo u mnie licznik oszukuje i dlatego chce ustawić od nowa tylko tam sa te kody i nie widziedziałem jaki wybrać ;p spróbuje z tym 825 i zobaczymy co bedzie :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Barm03
      Witam
      Szanowni agrofotowicze, mam takie pytanie dotyczące case 856 xl. Mam problem z gniazdem wtryskiwacza. Miałem przedmuch na 4 wtrysku, wymieniłem nakrętkę wtryskiwacza, jednakże dalej dmucha. Wie ktoś może w jaki sposób wyciągnąć gniazdo wtryskiwacza ? Może już ktoś to robił i chciałby podzielić się ze mną cennymi informacjami ?  Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez IgorZadarnowski
      Witam mam problem z case cs 120 po odpaleniu silnika zapala mi sie blad 36 i nie mam polbiegow ciagnik do przodu i do tylu jezdzi . 
    • Przez kubotam
      Ciągnik case 1056 jest z 1991 roku. Ma już ponad 7500 mth.
      O tuż mam problem ... wyskakują biegi szosowe.

Jaka może być przyczyna ?
      Ile może wynieść naprawa ?
      Czy często zdarzają się takie awarie w tych modelach ?
    • Przez Tedi26ak
      Udostępniam instrukcje które udało się mi zdobyć do ciągników case seri 5100 oraz 956xl - 1056xl

Case 956xl, 1056xl instrukcja napraw krok po kroku http://chomikuj.pl/t...strukcja napraw

Case 5120 - 5150 instrukcja krok po kroku oraz instrukcja użytkownika z schematami hydrauliki http://chomikuj.pl/t...strukcja napraw

Życzę miłej lektury
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.