Skocz do zawartości

Opryskiwacz - pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do czego służą i po co są zaznaczone węże?

Foto poglądowe

post-54201-0-93386000-1485933816.jpg

Opublikowano

 Po jakie licho zakładasz temat , na który dostałeś wyczerpującą odpowiedź ? Jak ci się nudzi to może idź na saneczkach pojeździć  :P .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez IwetaPolboto
      Witam, nowe opryskiwacze w wyprzedażowych cenach:


      Opryskiwacz przyczepiany CHD DG4027
      Rok produkcji: 2026
      Stan: nowy
      Pojemność zbiornika: 4000 l
      Szerokość robocza belki: 27 m
      Liczba sekcji: 9
      Wydajność pompy: 500 l/min
      Waga: ok. 3400 kg
      Składana belka opryskowa
      Opony 11.2 R48
      Cena: 349 000 netto, faktura VAT
       


      Opryskiwacz zaczepiany CAFFINI T-ONE 4224 HBM
      Zbiornik o pojemności 4200l, belka o szerokości 24 m
      Oś regulowana od 150 do 200 cm (od 200 do 225 cm z odwróceniem koła)
      Stan: nowy
      Cena: 150 tys. netto (wystawiamy fakturę VAT)


      CAFFINI GK 2000 – Profesjonalny opryskiwacz rolniczy z systemem GrassKiller
      Pojemność zbiornika: 2000 L
      Zastosowanie: herbicydy, pestycydy, nawozy płynne
      Rok produkcji: 2023
      Cena: 69.000 netto (wystawiamy fakturę VAT)



    • Przez Sawyer021
      Witam mógł by ktoś porobić zdjęcia albo opisać schemat podłączenia pompy membranowej w berthoud major lub podobnym opryskiwaaczu. Niestety stara wirnikowa skończyła żywot. Z tego co udało mi się znaleźć w intrenecie trzeba zastosować regulator ciśnienia, ale jak (gdzie) on dokładnie powinien być wpięty? w układzie ma jeszcze być zawór regulacyjny. dodatkowo jest rozwadniacz i zbiornik czystej wody.  Sterowanie zaworem regulacyjnym z kompa. 
    • Przez Vril
      Witam,
      Chciałbym Was poinformować że już zaczeli wypłacać dopłaty -ja wczoraj dostałem
      Kasa na koncie więc postanowiłem ją zainwestować w opryskiwacz i tu prośba do Was o poradę który wybrać .
      Założenie jest takie że opryskiwacz ma mieć zbiornik 1500-1600 l i belke 15m pracować na powierzchni 60 ha x średnio 4opryski na ha daje nam
      240 ha rocznie.
       
      Znalazłem takie oferty:
       
      Krukowiak -Apollo wesja standart ok. 33000 brutto
       
      Pilmet wersja -1600 + pełna hydrałlika i elektryka zaworów ok.54000 brutto
       
      Bury Pelikan FUll wypas (pełna hydrałlika i elektryka zaworów ) ok.44000 brutto
       
      Dodam że jestem na vacie więc sobie go odlicze.
       
      Proszę Was o porade bo mam mętlik w głowie i nie chcę kupić bubla
       
      nikt nic nie poradzi ?
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Szukam opinii na temat opryskiwacza Evrard Meteor 3000L. Szukam takiego i może ktoś użytkuje taki sprzęt. Na co zwrócić uwagę przy kupnie? Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez kogucikrtg
      Jaki polecacie i dlaczego nowy opryskiwacz na 40ha? Raczej premium. 1000-1300 litrów, belka 18 metrów. Nawigacja, elektronika, rolnictwo precyzyjne.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v