Skocz do zawartości
Zmotoryzowany12

Opryskiwacz - pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorki12    4442

Po jakie licho zakładasz temat , na który dostałeś wyczerpującą odpowiedź ? Jak ci się nudzi to może idź na saneczkach pojeździć  :P .

ZETOR TEAM

wojtal24    250

nie rozumie takich ludzi jak autor tematu
gdzie jest moderator

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    3206

te węże są po to, że jak będziesz zakładał głupie tematy, to ojciec je weźmie i będzie cię nimi lał, aż zmądrzejesz

Matey    491

wczoraj ten temat wywalalem, nic nie poradze ze są ferie i niektórzy beda takie kwiatki zakladac z uporem maniaka

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Bambi14
      Witam, jaki jest potrzebny zaczep gorny do ciagnika zeby zaczepiac opryskiwacz 2 tys litrow? nie wiem jaki jest nacisk takiego opryskiwacza, aktualnie mam automatyczny na poduszkach amortyzujacych (taki jak w hl z tylu) to podejrzewam ze wcale sie do tego nie nadaje, czy taki z linku wystarczy? rockingery troche drogie na moje potrzeby...
      https://allegro.pl/hak-zaczepu-transportowego-mf-255-ursus-c-385-zeto-i5889031699.html
    • Przez Pietras892
      Witam kolegów. Potrzebuję info na temat tego opryskiwacza. Może ktoś pomoże mi przy sterowniku, albo posiada instrukcje. Pozdrawiam

• Przez Stachustanislaw27
      Witam mam problem z opryskiwaczem mianowicie wylacza mi sie zawor podczas pryskania dodam , ze zawor jest nowy co moze byc przyczyna? Prosze o pomoc
    • Przez Luki1988
      Witam.
      Czy ktoś przerabiał belkę taka jak na zdjęciu do poziomowania siłownikiem?
      Opryskiwacz Biardzki 400 l ,12 m lanca.
      Belka jak widać niestety na sztywno w tej chwili. 

• Przez merlin33
      Witam.
      To mój pierwszy "występ" na tym forum dlatego proszę o wyrozumiałość. Proszę o pomoc w przedmiocie wymiany uszkodzonego zaworu do powietrznika w pompie opryskiwacza ( chyba tak to się nazywa) , który pokazałem na zdjęciu. Czy można wymienić sam zawór (wentyl) , czy trzeba kupić cały kołpak? Proszę o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.