Skocz do zawartości
Zmotoryzowany12

Opryskiwacz - pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetorki12    3771

Po jakie licho zakładasz temat , na który dostałeś wyczerpującą odpowiedź ? Jak ci się nudzi to może idź na saneczkach pojeździć  :P .

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

bratrolnika    2565

te węże są po to, że jak będziesz zakładał głupie tematy, to ojciec je weźmie i będzie cię nimi lał, aż zmądrzejesz

Matey    486

wczoraj ten temat wywalalem, nic nie poradze ze są ferie i niektórzy beda takie kwiatki zakladac z uporem maniaka

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
    • Przez Cinkowski96
      sezam31 Witam, zastanawiam się nad zakupem nowego opryskiwacza Tad-len 1000l ciągany z przystawką do jagodowych. Znacie może jakieś opinie o nim? I czy warto dopłacić do włoskich części? Dostałem ofertę na takiego za 17500 zł.
    • Przez RSM32
      Mam kilku kolegów którzy kupili opryskiwacze tej firmy i mają problemy
      1. brak instrukcji
      2. bardzo drogie części
      3. gdzie szukać zamienników do osprzętu balki żeby można stosować ze standartów RAU ARAG MULTIJET /są znacznie tńsze/.
      Zakładam ten temat proszę o wymianę doświadczeń kolegów którzy użytkuja takie opryskiwacze
      Mamy kilka adresów z zamiennikami podam zaiteresowanym
      Mam też przejściówki do opraw /głowiczek/ HARDI - ARAG, MULTIJET
    • Przez Cinkowski96
      Witam, jaki nowy opryskiwacz sadowniczy ciągany 1000l z przystawką do jagodowych polecacie? Cena do 20 tyś zł.
    • Przez Kondzio342
      Witam. Zamierzamy wymienic w naszym gospodarstwie opryskiwacz na nowu lub dobra uzywke wielkosc okolo 600l. pracowal bedzie na obszarze 15ha z ursusem 3512. Obowiazkowo koncowki do RSM. Co polecacie nowy czy uzywka jaka pompa no co zwrocic uwage. Oczywiscie w rozsadnej cenie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.