MaciejEs

Ruszta dla krów mlecznych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtal24    277

a to liczyć nie umiesz podzwon popatrz w necie ile kosztuje metr bieżący zmiesz ile potrzebujesz i chyba wszystko jasne

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

MaciejEs    9

kalkulator mi się spsuł...
​Tak poważnie to mam w planach budowę obory, nie znam wymiarów i dlatego pytam, jak ktoś takową oborę posiada mniej więcej na 40szt + młodzież to może pamięta ile go wyszły ruszta :) Po prostu kalkuluje wszystko, a nie jakieś nie umiesz liczyć, czy spytaj ojca....

wojtal24    277

nie zaśmiecać forum i nie martw się o moich kolegów skoro nie umiesz policzyć prostej sprawy na poziomie podstawówki

ZETOR TEAM

nikolas29    230

skoro już zalozony ten temat to zapytam czy te ruszta sprawdzają się chociarz pod bydlo mleczne hf...czy nie kuleja nie siadają stawy zapalenia itp. jak się sprawdza taki system ?? czy sciolka pewniejsza??

MaciejEs    9

Po co się wg wypowiadasz jak nie mas nic w temacie do powiedzenia, po prostu olej ten temat.
​Mój wuja ma ruszta i jest zadowolony, trzeba robić tylko dwa razy w roku korektę racic, kąpiele racic i dawać premiks z większą dawką biotyny.

​Ja chcę założyć ruszta, ponieważ w roku na rok coraz mniej słomy idzie kupic, a jak sprzedają to nie raz po 80zl bela...

Edytowano przez MaciejEs

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leszek1981
      Witam .zaczynam budowe opryskiwacza zaczepianego 2000 l wacham sie co do rozmiaru koł . Jak myslicie lepsze 9.5 36 czy 12.4 28 a morze jakies inne pomysły  ?????
    • Przez szczawik93
      Witam jestem nowym userem, na wstępię dodam iż co do hydrauliki siłowej nie mam zbyt wielkiego doświadczenia.
      Mam się zamiarem budowy tuza do mojego c360, i mam parę pytań:
      Zasilanie siłownika do tuza jest z tylnych gniazd hydrauliczych ciągnika?
      Ma ktoś jakiś schemat? Fotoleracje?
      Jakich przewodów użyć?
      Jaki siłownik?
      Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam, Marcin.
    • Przez dszywala
      Witam,
      Sprawa ma się tak:
      Jestem rolnikiem, mam  działkę rolną  na której chciałem wybudować przechowalnie. W gminie jest plan zagospodarowania przestrzennego. Działka ma status R1 - tereny rolne.
      Dzisiaj byłem w starostwie dowiedzieć się o pozwolenie na budowę i dostałem informacje że żeby takowe uzyskać na budowę przechowalni musze jednocześnie wybudować dom na tej działce. Dodam że mieszkam w domu w gospodarstwie 3 działki dalej.
      Na pytanie czy jeżeli będę chciał postawić 5 budynków gospodarczych na 5 działkach to muszę stawiać 5 domów, urzędnik nie potrafił odpowiedzieć.
      Co w takiej sytuacji robić? Miał ktoś podobną sytuację?

W opisie planu zagospodarowania mojej gminy działki R1 opisane są jako:
      Ustala się następujące zasady zabudowy i zagospodarowania terenów R1:
      1) przeznaczenie podstawowe pod grunty orne
      2)przeznaczenie dopuszczalne pod:
      a)zabudowę zagrodową, w tym mieszkaniową związaną z hodowlą, produkcją rolną i przetwórstwem rolno-spożywczym.

Jestem w kropce bo budowa nawet małego budynku mieszkalnego to dodatkowe spore koszty... A go nie potrzebuje...

pozdrawiam
    • Przez AnnaOrienta
      OPIS OFERTY

Agencja Pracy Orienta Polska dla swojego klienta z branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko Operator Ciągnika
      Praca przy budowie odcinka drogi S5, woj. Kujawsko-Pomorskie
      Rozpoczęcie pracy marzec lub kwiecień

Idealny kandydat:
      Doświadczenie w drogownictwie
      Licencja do obsługi ciągnika ,,T” lub ,,C”
      Główne zadania:
      Obsługiwanie ciągnika
      Wykonywanie ziemnych prac budowlanych
      Kontrolowanie stanu technicznego urządzania

Oferujemy:
      Zatrudnienie bezpośrednio u klienta (agencja pośredniczy tylko w procesie rekrutacyjnym)
      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się, na polskim rynku firmie międzynarodowej o ustabilizowanej pozycji na rynku,
      Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
      Pracę na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy warszawa@orientapolska.pl w temacie maila: Operator Ciągnika
      W CV należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
      Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
      Agencja Pracy Orienta działa na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347
        Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.
    • Przez azzadek
      Witam, mam pytanie odnośnie budowy wałów posiewnych, Mianowicie chodzi mi o różnicę między wałem całym a wałem talerzowym, który jest lepszy? Czy jest jakaś spora różnica w ugniataniu? Przesyłam zdjęcia przykładowe oraz filmiki z YT z budowy obu typu wałów.
      LINK: 
      -wał cały z rury 500mm  - 
      - wał z talerzami  -  https://www.youtube.com/watch?v=A9PtxXoTmDM

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.