Skocz do zawartości
Krzysztoflewandowski36

ziemia panstwowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ziemia

Witam man taki problem a mianowicie uzytkuje w jednym kawalku 3.5ha I to pole znajduje. Sie 20metrow od jezdni a dojazd do duzego kawalka jest waski pasek.i taki temat ze obok kilkanascie lat uzytkowal. Sasied dzialkowicz dokladnie 30ar I zawsze mowil ze to jest jego wlasnosc I jak sie okazalo on to uzytkowal I teraz distal zakaz uzytkowania I w zwiazku ja chcialem wziac w dzierzawe od agencji Bo przylega do mojego pola a w agencji powiedzieli ze w dzierzawe. Juz niemoge tylko kupic w przetargu a cena za 30ar 38tys.i mam pytanie czy agencja moze ja sprzedac jako. Budowlana I czemu sprzedac Bo przeciez jest zakaz sprzedarzy.co dalej robic?

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid199303    14

tez mam od kilku lat problem z agencją dwa kawałki po ok 1.4 ha ojciec dzierżawił od agencji przez 15 lat aż przyszło pismo ze nie przedłuża dzierżawy bo działki idą na sprzedaż no to ok napisał ojciec podanie o kupno jeden rok drugi i jak z 6 lat działka nie była wystawiana, dwa lata temu poszedłem ze chce z dzierżawę a oni ze nie dają dzierżawę tylko kupno no to napisałem podanie po roku było do kupna cena 80tys za ha nikt nie podszedl do przetargu

Ceny ziemi agencja tez niemaalych.ja to dalbym sobie spokoj z ta 30ar dzialka ale przez Nia poszerzylbym pole a tym samym wjazd.tu taki maly szkic to biale to moje pole a kreskowane to ta dzialkapost-196319-0-04829500-1484206111_thumb.jpg

Edytowano przez Krzysztoflewandowski36

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Danielkoltun
      Witam , Na początek PROSZĘ o pomoc kogoś obeznanego . Sprawa wygląda tak że jest umowa ustna z właścicielem pola któremu płacę dzierżawę ja piszę o dopłatę i to wszystko . Dzisiaj przyszło pisemko że jest do zapłaty 5500 tyś za to że pan xxx od którego zbieram to pole nie płacił swojego ubezpieczenia , Może ktoś miał podobny przypadek ??? 
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez bp181
      Mam zapytanie. Czy istnieje model myjki ciśnieniowej firmy Kercher w kolorze obudowy pomaranczowej a nie żółtej tak jak zazwyczaj, ponieważ mam okazję  kupić używany model w kolorze pomarańczowym i nie jestem pewien co do oryginalnosci. Sprzedający twierdzi, że jest to oryginalny model Kerchera.
    • Przez RolPro10
      Zmarł mój tata, który prowadził gospodarstwo rolne. Posiadał liczne stado bydła i majątek ziemski tj. grunty rolne. Zmarł nagle i zostawił wszystko. Gospodarstwo miał razem z mamą, która widniała tylko na papierze. Nie wiem co zrobić. I jakie są procedury związane z przepisaniem gospodarstwa, chwilowym sprzedaniu stada, przerejestrowaniu pojazdów. Mam dwoje rodzeństwa pełnoletniego  a sam jestem tuż przed 18-stką. To ja miałem dostać to gospodarstwo po skończeniu szkoły. Co teraz zrobić żeby sprzedać to stado? Przerejestrować pojazdy? Docelową osobą jest mama która to wszystko otrzyma. Jak będzie ze zniżkami w ubezpieczeniu? Mama nie miała żadnego pojazdu. Po ukończeniu szkoły chce wrócić do na ojcowiznę i dalej prowadzić gospodarstwo. Proszę o pomoc i poradę!
      Pozdrawiam.
    • Przez maniek305
      Witam serdecznie,
      Panowie co to jest i do czego służy? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.