kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wicher821    40

Panowie mam takie pytanko co sądzicie o takich ofertach na NH T5.85 -152 tyś oraz na Steyr kompakt 4085 za 163 tyś  ???

Oraz czy wg. Was watro dopłacać do droższego ???

Ciągniczki są bardzo podobne praktycznie identyczne (pomijając kolory ;)) różnią się paroma szczegółami a mianowicie Steyr ma dodatkowo tzw. tempomat zapamiętujący dwie prędkości obrotowe, oraz  w Steyr zamiast zwykłej dźwigni zmiany biegów jest multi-kontroler (tzn. normalnie pełni  funkcje zwykłej dźwigni zmiany biegów a dodatkowo są tam umieszczone przyciski od rewersu oraz TUZu), a i NH jest z 2017 a Steyr będzie z 2018, a i jeszcze felgi w Steyr są całościowe - spawane a w NH skręcane

Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicher821    40

tak T5 stoi na placu i można ja brać od zaraz choć dealer zachwala ze rok modelowy 2018, a Steyr'a podobno jeszcze nie zaczęli składać ale diler już zamówił większa partie i byłby w okolicach lutego. Tak ma myszkę i sterowane z zewnątrz z błotnika

Edytowano przez Wicher821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Bo "nowa" T5 oficjalnie ma być w sprzedaży od 2018 roku. Do końca tego jest T4. Na bednarach była premiera T5. Małej T5. Niby tylko nazwa się zmieniła. Fabryka jest ta sama? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicher821    40

nie no wyraźnie napisane NH T5.85 (na pewno nie  TD)  a takich szczegółów nie znam gdzie to składają, ale handlowiec mi powiedział, że to właśnie jest następca - >  zamiennik T4 i że t4 już nie będzie, no i mam jeszcze problem z ładowaczem bo podobno mocowanie co nieco się różni i że firmy polskie nie maja do tego matryc, podobno ursus ma ale jeszcze linii produkcyjnej pod to nie ustawił bo jakieś duże zlecenie na Etiopie robią .....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ja nie mówiłem ani razu o TD. TD bym Ci doradzał nawet. 

Znam niuanse z T4 i T5 nowej serii. 

Za stolla kupisz 2 polskie ładowacze. :) tutaj nie pomogę, nie mam doświadczenia. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Niuanse w sensie że to nie nowy model tylko T4 z nowa nazwa. Chyba że mówimy o T5.100/110/120. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Patrząc w katalogu to cała seria (75-115) ma taką samą masę, wymiary, pojemności, udźwigi, pompy, wydajności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie do konca. 75 ma inne normy spalin chyba. Resztą różni się mapa zaplonu. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicher821    40
2 godziny temu, lukasz7604 napisał:

Opowiedz coś o tych niuansach nowej serii T5, bo właśnie zamówiłem.

Za ile i gdzie o ile to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicher821    40
3 godziny temu, sumek666 napisał:

Ja nie mówiłem ani razu o TD. TD bym Ci doradzał nawet. 

Znam niuanse z T4 i T5 nowej serii. 

Za stolla kupisz 2 polskie ładowacze. :) tutaj nie pomogę, nie mam doświadczenia. 

A dlaczego doradzał byś mi TD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Silniki są te same w całej serii (3400cm3). Moc mam 75 km bo brałem na mgr. Cena poniżej 120. Wyposażenie po taniości: mech. rewers, skrzynia 12/12, klimatyzacja, siedzenie pasażera, okno w dachu, duże koła - 34 (w st. 30), obydwa mosty HD-  standardowo występują w wyższych mocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
2 godziny temu, sumek666 napisał:

Nie do konca. 75 ma inne normy spalin chyba. Resztą różni się mapa zaplonu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19719
7 godzin temu, Wicher821 napisał:

Panowie mam takie pytanko co sądzicie o takich ofertach na NH T5.85 -152 tyś oraz na Steyr kompakt 4085 za 163 tyś  ???

Oraz czy wg. Was watro dopłacać do droższego ???

Ciągniczki są bardzo podobne praktycznie identyczne (pomijając kolory ;)) różnią się paroma szczegółami a mianowicie Steyr ma dodatkowo tzw. tempomat zapamiętujący dwie prędkości obrotowe, oraz  w Steyr zamiast zwykłej dźwigni zmiany biegów jest multi-kontroler (tzn. normalnie pełni  funkcje zwykłej dźwigni zmiany biegów a dodatkowo są tam umieszczone przyciski od rewersu oraz TUZu), a i NH jest z 2017 a Steyr będzie z 2018, a i jeszcze felgi w Steyr są całościowe - spawane a w NH skręcane

Pomóżcie

Netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

w tym roku z wiosny brałem placowego T4.95 , ehr , półbieg, wiadomo że elektrohydrauliczny rewers +sprężarka z klimą to kosztował 140 netto tyle że rocznik 2015

Co do różnicy T4 a T5 to przód i tył inny no i karoseria

Więc tak T5 ma masywniejszy przedni most , silnik skrzynia w obu te same , tylny most w T5 masywniejszy i podnośnik też , no i kabina w T5 deko szersza i chyba wyższa , maska też chyba więcej miejsca na filtr powietrza jest

Główna różnica to te mosty i podnośnik i wtedy idzie za tym cena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Nie. Kolego teraz mamy 2 serię modeli T5. 

Mamy serię T5.100 T5.110 i T5.120

Druga seria to T5.75 T5.85 T5.95 T.105

Jedyne co je łączy to silnik 3400 ccm.

Ta druga seria T5 to następca serii T4.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
13 minut temu, sumek666 napisał:

Nie. Kolego teraz mamy 2 serię modeli T5. 

Mamy serię T5.100 T5.110 i T5.120

Druga seria to T5.75 T5.85 T5.95 T.105

Jedyne co je łączy to silnik 3400 ccm.

Ta druga seria T5 to następca serii T4.

Ta 2 seria  t5 nazywa się utility to ubozszy prostszy mniejszy brat nowej t5   pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicher821    40
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Netto?

Tak ceny netto. 

Ponawiam pytanie do wszystkich czy warto 11 tyś. płacić za te szczególiki pomiędzy T5 a Steyr 4085 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
22 godziny temu, sumek666 napisał:

Nie. Kolego teraz mamy 2 serię modeli T5. 

Mamy serię T5.100 T5.110 i T5.120

Druga seria to T5.75 T5.85 T5.95 T.105

Jedyne co je łączy to silnik 3400 ccm.

Ta druga seria T5 to następca serii T4.

no tak chodziło mi o poprzednią generacje T4 i T5 , gdzie w obu tak wspominałem było tyle że w T 4 i T5 była ta sama skrzynia rewers + półbieg a dodatkowo T 5 mogła być ze skrzynią 16x16 z 4 czy 8 półbiegami (niedostępne w T4) a teraz jak jest z tymi skrzyniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj