Polecane posty

Marcel1609    3
Wiem, bo na fakturze jest taka cena. Też się zdziwiłem bo nie było kartki żadnej. Zadzwoniłem do mleczarni i powiedzieli, że dołożyli 1 grosz za każde 10 miesięcy czy coś takiego. jak tam było, tak tam było, ważne że cena 10 groszy w górę. Cena 1,73 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

A Mlekowita dziś rozwoziła dla swoich dostawców PREZENTY.... (które kosztowały 100zł) a w paczce było coś wręcz producent mleka potrzebuje tj butelka białego 3.2% MLEKA. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł żeby mleko tam wsadzić ale wręcz gratuluję pomysłowości. Pozostałe towary jeszcze jakoś bym przeżył. Na szczęście  paczka dobrowolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

Wcale nie dobrowolna, nawet jak jej nie weźmiesz to i tak Ci potrącą 100 zł, przerabialiśmy te paczki już kilka razy.


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

Pan mówił że dobrowolna. Dostali podobno 200szt na oddział z centrali i dla chętnych. Zobaczymy co na fakturze przyjdzie w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Niezła paczka. :D

  • Haha 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trochę się pomyliłem z ceną. Mlekovita Baranowo, niecałe 10 tyś tł. 4,39 bi.3,66 1,57 netto czyli 1,65 zł brutto dla vatowca. W cenie jest 10 groszy premii za listopad. Super cena jak na takiego molocha co sobie reklamę zakładu w telewizji robi. 

Jak cena w mlekpolu wychodzi za podobny przedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie +/- koło 1.85 - 1.9 zł brutto wyjdzie w mlekpolu za listopad. Nie wysłali jeszcze faktur, zazwyczaj koło 10 wysyłają więc po weekendzie będzie wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875
u Ciebie to cena za listopad? u mnie przy parametrach 4.79 tłuszcz i 3.43 białko w przedziale 9-15tys wyszło na fakturze 1.69netto a po potraceniach 1.63+5%VAT na czysto za październik. za listopad za kilka dni fv przyjdzie

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi podobnie wyszło za paździenik przy słabszych parametrach ale wyższym progu ilościowym. Za listopad +15 groszy więc koło 1,85 brutto - 6 groszy  to niecałe 1,8 zł . Zapomniałem o tym udziale we wcześniejszym poście 

Edytowano przez mk9422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Listopad to samo co październikbo nie było podwyżki już sam się zamotałes. Grudzień +15gr i 21gr na udział 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ale macie dylemat... Piszcie co na fakturach jest a nie tu jakieś podwyżki premie udziały i inne bzdety. Już się pogubilam w tej Waszej cenie. ;):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtazz    11

mlekpol grajewo   przedzial 15<30tys litrow   bialko 3.3 tluszcz 4.2 cena na fakturze 1.79 na ryczałcie. fakt chyba z 8 gr na udzialy ale jak ktos ma wyplacone to ma pelna cene. ja przez 2 lata wyplacilem jakies 10-12% udzialow

to rozlicznie wyplaty za listopad.

za grudzien 30gr do przodu ale z tego polowa na udzialy.

Edytowano przez wojtazz
sprecyzowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409
13 godzin temu, Xawier napisał:

A Mlekowita dziś rozwoziła dla swoich dostawców PREZENTY.... (które kosztowały 100zł) a w paczce było coś wręcz producent mleka potrzebuje tj butelka białego 3.2% MLEKA. Nie wiem kto wpadł na ten pomysł żeby mleko tam wsadzić ale wręcz gratuluję pomysłowości. Pozostałe towary jeszcze jakoś bym przeżył. Na szczęście  paczka dobrowolna

Czy nawsadzali znowu tych cudów ich, typu energetyczne drinki i wędzonych serów z jakimiś dziwnymi dodatkami? 

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Zosia za dużo tego wszystkiego i niektórzy się gubią :P

Wojtaz 6gr na udział. Teraz chyba nikt nie ma splaconych bo podnieśli sporo w lipcu wartość jednego udziału. Ilość ta sama, a kwota wzrosła 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

k**wa dali by sobie spokój już z tymi paczkami tak na prawdę i tak nikt ich nie chce , lepiej niech wezmą tą stówę z wypłaty i dadzą talon do mlekowitki i kupię co chcę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Baranowie jeszcze nigdy paczek z Mlekovity nie było. Pakują tak ze 20 różnych produktów, żeby każdy sprawdził, posmakował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus82    6
Dziś tel. z Mlekowity czy mogą nas wpisać na listę na paczkę świąteczną. Odnośnie telefonu do mlekowitki proponuję koniec języka za przewodnika. U nas jeździ fajna babka piszesz smsa czy dzwonisz i wiesz kiedy o której będzie, ewentualnie podjedzie przy okazji jak chcesz więcej razy jak reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Spomlek za listopad,

4.61 tłuszcz, 3.75 białko, 2.95 kazeina, ilośc 46 tys cena 1.95 brutto dla vatowca,

w tym jednorazowa premia 15 gr,

od ceny minus 7 gr na fundusz.

Spomlek za grudzień bez premii.

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytając komentarz mlekpol Grajewo co ktoś pisał to wychodzi wam taka sama cena jak w mlekovicie oddział Działdowo bo ja w przedziale 10 tyś na fakturze będzie bo już wiem 1.74 zl a brednie i paczkach ze przymusowe i napewno nikt nie potraca jak jej nie weźmiesz ale ktoś tu powiedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj