Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to ty jestes tepy kumpli w szkole mozesz na takie bajery czarowac bmw 2.5l benzyna, zagazowana wiesz tak sie składa ze sprowadzam rozne graty z zagranicy i powiem ci ze przy 300tys siedzenia to sie w bemce zapadaja elektronike szlag trafia a ten silnik to pewnie litre oleju na sto km juz brał. 300tys i idealny stan to zadnego samochodu nieznajdziesz. a teraz do moderatora forum; sorry ze zasmiecam forum tym chłamem ale koles dziala mi na nerwy, niema zielonego pojecia o ciagnikach pisze głupoty i wogule brak mi słow do niego. jeszcze raz sorry

Jak byś chciał wiedzieć to mój brat już od chyba 5lat sprowadza samochody i już się ich przewmineło ponad sto i niporównuj żadnego samochodu do BMW, niewspomne o Mercedesie :P Silnik brał oleju tyle że mieścił sie w normie jaką przewiduje producent. Siedzenia były skórzane, było po nich widać że mają tyle tych tysięcy, ale niebyły pozawalane i z elektroniką też było wszystko ok, a miał ją dwa lata. Jak by była zła to by nie kupił następnej ;) i niebyła zagazowana :)

sorki ostatni mój post na taki temat który odszedł od tematu forum :)

Opublikowano

To powiedzcie mi dlaczego ludzie tak kupują te MF awaryjne i wadliwe z zachodu jak ja bym wiedział że za za podłączenie pod komp i wymianę jakiejś części musiałbym zapłacić 15tyś to bym się tego jak najszybciej pozbył aha jak chcecie się zorientować jakie są ceny to załóżcie sobie konto na stronie Korbanka, może niech zaczną w końcu wypowiadać się osoby które mają MF z serii 30XX to coś konkretnego z naszej rozmowy wyjdzie i niech podają ile zapłacili za usterki jakie wystąpiły w ich ciągnikach głównie w skrzyni bo skoro tak się psują to pewnie cześć użytkowników grzebała w skrzyni i wydawała kolosalne sumy na ich naprawy.

Opublikowano
Jak byś chciał wiedzieć to mój brat już od chyba 5lat sprowadza samochody i już się ich przewmineło ponad sto i niporównuj żadnego samochodu do BMW, niewspomne o Mercedesie :P Silnik brał oleju tyle że mieścił sie w normie jaką przewiduje producent. Siedzenia były skórzane, było po nich widać że mają tyle tych tysięcy, ale niebyły pozawalane i z elektroniką też było wszystko ok, a miał ją dwa lata. Jak by była zła to by nie kupił następnej ;) i niebyła zagazowana :)

sorki ostatni mój post na taki temat który odszedł od tematu forum :)

i jeddnak niebyła idealna!! wiec poco sam siebie okłamujesz ze idealny stan??? noo bmw niepowiem ze zła marka ale niejest najlepsza!!! i te wszystkie twoje posty to takie bajeczki ze sie czytac niechce. sorry moderator ale ten bodzio mnie juz całkiem rozsmiesza i jakos niemoge sie oprzec zeby mu nie odpisac na jego durne stwierdzenia. sorry jeszcze raz

Opublikowano

Ten temat to chyba tylko tak sobie jest założony bo autor ma tematy o sprzecie od MF 3080...

 

Wiec chyba sie nie przestraszył opowiesci niektórych o skrzyniach w MF-ach niektórych bo naprawde dużo osób może sie przestraszyc tych skrzyn przez te plotki niektórych a nie ma czego sie bac.

Opublikowano
i jeddnak niebyła idealna!! wiec poco sam siebie okłamujesz ze idealny stan??? noo bmw niepowiem ze zła marka ale niejest najlepsza!!! i te wszystkie twoje posty to takie bajeczki ze sie czytac niechce. sorry moderator ale ten bodzio mnie juz całkiem rozsmiesza i jakos niemoge sie oprzec zeby mu nie odpisac na jego durne stwierdzenia. sorry jeszcze raz

A co może Audi lepsze????hahaha Mecedes to zgodze sie że lepszy, ale napewno nie Audi ;) A olej chyba każdy silnik bierze po takim przebiegu ale to taką mikroskopijną ilość że tak jakby prawie nie brał :P Twoje posty napewno lepsze :) jesteś na AF od paru dni i takie głupoty już piszesz że szkoda słów, a na dodatek prowokujesz ludzi :)

Sorki moderatorzy ale ten człowiek pierwszy zaczął o samochodach i niemogłem tego tak zostawić :)

I wiesz co nie gadaj mi tu głupot o BMW bo na nich to sie napewno znam lepiej od Ciebie, taka pasja rodzinna. A do Audi moge porównać bo mam i niejest takie super;)

Opublikowano

niestety dyskusja nie na temat trwa nadal, mimo upomnienia... W takim razie lecą ostrzeżenia dla obydwu użytkowników @bodzio i @tomasek

 

EDIT: Również @pynczor dostaje ostrzeżenie za posty nie na temat

Opublikowano
To powiedzcie mi dlaczego ludzie tak kupują te MF awaryjne i wadliwe z zachodu jak ja bym wiedział że za za podłączenie pod komp i wymianę jakiejś części musiałbym zapłacić 15tyś to bym się tego jak najszybciej pozbył aha jak chcecie się zorientować jakie są ceny to załóżcie sobie konto na stronie Korbanka, może niech zaczną w końcu wypowiadać się osoby które mają MF z serii 30XX to coś konkretnego z naszej rozmowy wyjdzie i niech podają ile zapłacili za usterki jakie wystąpiły w ich ciągnikach głównie w skrzyni bo skoro tak się psują to pewnie cześć użytkowników grzebała w skrzyni i wydawała kolosalne sumy na ich naprawy.

a dlatego ze sa to dobre ciagniki, dosc komfortowe jak na ich roczniki i w przestepnej cenie. co do czesci to korbanek spiewa za serwis 7 tysi za kapletna wymiane w skrzyni do mf 3065 takze gdyby sprowadzic czesci z zagranicy to w 4-5 tys by sie zmiescił pewnie. a ze ktos niema pojecia to pisze smieszne ceny i nawet niewie za co chcac odstraszyc potencjalnych nabywców albo pochwalic sie swoja madroscia.

Opublikowano
hhahahahahahahha mf głośniejszy od ursusa naprzykład? no moze i tak bo w mf silnik słychac a w ursusie silnik, skrzynie ,zwolnice

 

 

Nie podam ci przykładu bo nie znam modelu , a co do tematu było podane ciągnik 100KM a nie 50 KM , a to tylko 60tka i 30tka ma zwolnice i tu się z tobą zgodzę że skrzynia ze zwolnicami wyją .

A z tej mocy o jaką chodzi to 914 i większe modele i one też mają zwolnice ale planetarne i one nie wyją jak te przekładniowe w 60 .

Opublikowano

ja bym wybrał MF-a kabina komfortowa zwinny ciągnik dużo piszecie ze MF-y się psują kupując używany ciągnik trzeba się liczyć na koszty i to nie tylko w MF-ach w każdej marce wujek ma MF-a i i pary rolników w tej wsi ma MF-y używane i nikt nie narzeka ale jeśli ktoś nie szanuje ciągnika to potem efekty tego są

Opublikowano
A co może Audi lepsze????hahaha Mecedes to zgodze sie że lepszy, ale napewno nie Audi ;) A olej chyba każdy silnik bierze po takim przebiegu ale to taką mikroskopijną ilość że tak jakby prawie nie brał :P Twoje posty napewno lepsze :) jesteś na AF od paru dni i takie głupoty już piszesz że szkoda słów, a na dodatek prowokujesz ludzi :)

Sorki moderatorzy ale ten człowiek pierwszy zaczął o samochodach i niemogłem tego tak zostawić :)

I wiesz co nie gadaj mi tu głupot o BMW bo na nich to sie napewno znam lepiej od Ciebie, taka pasja rodzinna. A do Audi moge porównać bo mam i niejest takie super;)

po pierwsze jestem na af ile jestem jestes dłuzej i przeczytałem wiekszosc twoich postów i sa one poprosu załosne wszystko to sa bajki. po drugie jestes głupi albo niedorozwiniety ewentualnie nie potrafisz czytac nigdzie na napisałem ze audi jest lepsze od bmw chociaz jest bmw moze je tylko w bajerach przescignac i tyle! po tzrecie sam prowokujesz do kłutni piszac te głupoty! sorry poniosło mnie ale mam swoj honor i zaden gówniarz niebedzie mi tu gadał głupot o ciagnikach i samochodach. poowiem to tak w pupie byłes kupe widziałes. a teraz wrucimy do tematu!!!!!!!!

Opublikowano
Nie podam ci przykładu bo nie znam modelu , a co do tematu było podane ciągnik 100KM a nie 50 KM , a to tylko 60tka i 30tka ma zwolnice i tu się z tobą zgodzę że skrzynia ze zwolnicami wyją .

A z tej mocy o jaką chodzi to 914 i większe modele i one też mają zwolnice ale planetarne i one nie wyją jak te przekładniowe w 60 .

W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :P A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów ;)

Opublikowano

tak chwalisz ursusa a kumpel mojego ojcca ma ursusa ponad 100 koni i jak jedzie z laweta to slychac go 3 km od domu jeszcze jak ma cos na lawecie to juz pieklo kiedys jak bylo ciemno to nie wiedzialem co to jedzie a moj brat odrazu ze to on bo kogo by bylo slychac

Opublikowano

Oj @Bodzio ja widze ze Ty piszesz to wszystko tylko po to aby oczernic MF-a ale po co Ci to jak tylko sie ośmieszasz.

 

Przeciez nikt nie zaprzeczy ze MF konstrukcyjnie i jakościowo jest dużo przed Ursusem co?

Opublikowano

no ja jestem za zeby zakonczyc temat ale caly czas ktos pisze i porownuje kazdy ciagnik do MF zachwile to wladka porownacie i pewnie wladek bedzie cicho chodzil bo przeciez MF to smok ;) sory za wszystko ale nie moge

Opublikowano
W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :P A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów :)

 

Poteiwrdzam ja osobiście myśłałem że oni kombainem orzą :) .A jeśl chodzi o tego Ursusa 904 de luxe to jest super ciągniczek,a dźwięk pracy jego silnika jest wyrąbisty :) a waga jego też niczego sobie bo ok. 6 t ;) ojerzeli się nie myle,prawda bodzio :)

Opublikowano

Tak 914 nie wazy 6ton bez przesady a MF-y tez do lekkich nie naleza.

 

NA konedata jest 904 waga 4150kg a MF 3060 wazy chyba coś kolo 3900kg lub troche więcej dużej róznicy nie ma

Opublikowano

To co napisałem nie było do @tomaska tylko ogólnie. Porównałem dwa ciągnik które są w temacie, no może 904 słabsze niż w temacie ale Ursus. Napisałem to co "słyszałem" dosłownie. Kto kogo drażni? bo chyba @tomasek mnie :P

Więc napisałem na temat i to były moje spostrzeżenia, a chyba o to chodzi w takich tematach aby sie dzielić swoim spostrzeżeniami ;)

Opublikowano
W moim MFie np.w orce to silnik i skrzynia wyły jak głupie, ojciec jak orał jakieś półtora km od domu i z wiatrem było słychać jego straszne wycie :) A znajomy ma Ursusa 904 de luxe i u niego to tylko słychać piękny pomruk czterech cylindrów ;)

bo miałes grata i przestan sie nim chwalic :P u mnie w okolicy lata mf 690 i 698 super ciagniczki jednym i drugim jezdziłe m zwrotne bardzo i komfortowe jak na swoj wiek co do dzwieku silnika to ursus według mnie bedzie głosniejszy na zewnatrz

i wewnatrz kabiny napewno od mf

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez cemaxx
      Poszukuję ciągnik z funkcją WOM zależny i możliwością jego włączenia na postoju. Wykorzystuje obecnie takie dobrodziejstwo w c360. Zamierzam jednak odmłodzić nieco sprzęt i zakupić coś o połowę młodszego. Wiem że Zetor przynajmniej w kilku modelach taką opcję posiada. 
      Czy znacie ciągniki oferujące dokładnie taką samą funkcję? WOM zależny musi działać na postoju.
    • Przez Mateusz_105
      Witam stoję przed zakupem ciągnika używanego i mam na oku te New holland td5010 / td80 ,Kubota m6060, farmtrac 675 którego wybrać a może coś innego?
    • Przez Sid1996
      Witam forumowiczów.
      Przymierzam się do zakupu mini traktorka 4x4. Do czego ma mi być potrzebny? W chwili obecnej głównie do ciągnięcia przyczepki max 600 kilo. W późniejszym terminie mam planach używać go do odśnieżenia kawałka podwórka i drogi dojazdowej ok. 30m., uprawy ok. 20 arów lekkiej ziemi. I teraz do sedna, co wybrać? Nowy typu Yato 4×4 YT-85830, CRONA CR254, czy używany japoński (jaki i gdzie - polecani sprzedawcy)? Budżet do 30 tysięcy (im mniej, tym lepiej).
    • Przez Romek112
      Cześć wszystkim!
      Potrzebuję porady od doświadczonych w temacie kukurydzy. Do tej pory u mnie na gospodarstwie (80 ha) królowały głównie ziemniaki, ale w tym sezonie chcę spróbować sił z kukurydzą.
      Mój główny koń roboczy to Zetor 16245 (ok. 160 KM). Maszyna silna i ciężka, więc uciągu mu nie brakuje, ale zastanawiam się, co pod niego najlepiej dokupić, żeby przygotowanie pola pod kukurydzę szło sprawnie i z głową.
      Głównie myślę o agregacie:
      Co polecacie pod taki ciągnik i taki areał? Myślałem o jakimś kompaktorze 4 lub 5 metrów (np. Lemken, Bednar albo nasze polskie typu Agro-Masz). Czy 16245 da radę w 5 metrach na średniej ziemi, czy lepiej zostać przy 4 metrach i mieć zapas mocy?
      Czy lepiej iść w kompaktora, żeby zrobić „lustro”, czy zwykła talerzówka z dobrym wałem wystarczy pod kukurydzę?
      Może macie kogoś konkretnego do polecenia, kto zajmuje się tym tematem, jakaś firma na terenie podkarpackim?
      Druga sprawa to siewnik, celuję w 6 rzędów z podsiewaczem nawozu. Macie jakieś sprawdzone modele, które nie kosztują miliona, a robią dobrą robotę z tym Zetorem?
      Z góry dzięki za każdą podpowiedź! Pozdrawiam!
    • Przez Krzyszt0f
      Witam, ciągnik Massey Ferguson 7s155 jaką skrzynię wybrać dyna 6 czy dyna vt? Jak polecacie? Wiadomo że bezstopniowa wygodniejsza ale czy jest sens? Ciągnik będzie jako główny na gospodarstwo czyli orka uprawa obornik gnojowica prasa itp, najdalej pole jakie mam to 7 km od domu a tak to mniej więcej w okolicy 1/2km. Już byłem zdecydowany na dyna 6 (tym bardziej że obecny ciągnik mam na dyna 4) ale tak widzę że co raz więcej rolników bezstopniowe bierze i coś w nich musi być 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v