Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Słabo, dzwoniłem z trzy tygodnie temu może to było po 750zł z vatem a w Bychawce po 940zł także przebitka niesamowita... Ja coś czuje że oni ledwo ciągną koniec z końcem bo wynajmują nawet biura i chyba część silosów innej firmie...

Opublikowano

Słabo, dzwoniłem z trzy tygodnie temu może to było po 750zł z vatem a w Bychawce po 940zł także przebitka niesamowita... Ja coś czuje że oni ledwo ciągną koniec z końcem bo wynajmują nawet biura i chyba część silosów innej firmie...

 

 

posiadasz tel i dokładniejsze namiary ??? motycz zawsze był tani ale wahał się w granicach 50 60 zł a nie prawie 200

Opublikowano

a ja na szczęście podpisałem dwa tyg. temu kontrakt na 945zł netto i w piątek przyjeżdżają sobie po towar :)

trochę dziwne że cena pszenicy spadła, bo w naszym województwie nie ma prawie wcale ozimej pszenicy bo wszystko wymarzło !

Opublikowano

okolice Inowrocławia

Strzemkowo:

pszenica i jęczmień 900 z vatem

Krusza Podlotowa:

pszenica paszowa: 963 z vatem

jęczmień 850 +vat

 

witam ja tez jestem z kuj-pom i mam pytanie posiałem 3 ha pszenicy na sprzedaż i jest bardzo ładna i zauważyłem że jest w niej odrobine jeczmieńia pojedyńcze kłosy. Tu jeden kłos 3 m dalej następny i tak co kilka metrów jakiś sie zdarzy. Nie bedzie jakis problemów z sprzedaża ??? bo ja pierwszy raz bede zboże sprzedawać i nie wiem. Bo zawsze próbki tam jakies biora i nie wiem czy to wykryją ale tego jest tak mało że nie powiło byc jakiś problemów z tym :) ??

Opublikowano (edytowane)

witam ja tez jestem z kuj-pom i mam pytanie posiałem 3 ha pszenicy na sprzedaż i jest bardzo ładna i zauważyłem że jest w niej odrobine jeczmieńia pojedyńcze kłosy. Tu jeden kłos 3 m dalej następny i tak co kilka metrów jakiś sie zdarzy. Nie bedzie jakis problemów z sprzedaża ??? bo ja pierwszy raz bede zboże sprzedawać i nie wiem. Bo zawsze próbki tam jakies biora i nie wiem czy to wykryją ale tego jest tak mało że nie powiło byc jakiś problemów z tym :) ??

 

tak jak napisał margoo78 nie powinno być problemu jak pójdzie na pasze

Edytowane przez abudabi
Opublikowano

Ktoś sprzedawał do paszarni w Chodzieży,- Ekiert jakie ceny mają i jak z płatnością?

 

 

mam na sprzedaż jęczmień zimowy oczyszczony po 920zł/netto

Opublikowano

Pszenica konsumpcyjna 920 zł/ t netto

 

W okolicy kilku już się przejechało, bo chcieli zrobić interes życia na "siewnym" zbożu. Wystawili ogłosznei z ceną 1200 zł/t brutto i przez miesiąc ani jednego klienta, więc się zestresowali i szybciutko na przemiał po 920 zł/t netto.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v