Skocz do zawartości

BARABUS

Members
 • Zawartość

  930
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

O BARABUS

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 16.08.1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WLKP
 1.     jak to mówią nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem  :unsure:
 2. John Deere

  to jest 6150M czy 6170M bo ciężko się dopatrzyć     
 3. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  jeżeli we wniosku o płatność cena maszyny będzie się różniła o więcej jak 10% to masz jak w banku aneks :) także polecam ci się dogadać z dilerem :) prawda jest taka ze na aneks zbytnio to już czasu nie ma bo osoby które złożyły wnioski o aneks czekają czasami 3 miesiace na odpowiedź. .. tak jest w przypadku mojego kolegi, złożył dokumenty końcem grudnia a osoba prowadząca jego wniosek powiedziała mu w rozmowie telefonicznej ze rozpatrzy go dopiero końcem marca bo nie ma czasu... paranoja
 4. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  ale ludzie mącicie, w umowie jest napisane że termin realizacji od np. 15.06-25.06.2015r należy wystąpić o płatność ale można to zrobić oczywiście wcześniej    ja początkowo miałem termin od 15-25.03.2015r ale poprosiłem osobę z która podpisywałem umowę, a właściwie ona sama mi zaproponowała żeby zrobić to na później bo czasem bym nie zdążył kupić maszyn  po to przysyłają umowę aby na spokojnie ją przeczytać i ewentualne uwagi zgłosić :)
 5. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  A ja jutro o 13 podpisuje umowę :D mega szczęśliwy jestem :)
 6. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

    tak skaczę na wysokosci 800-900 miejsca , wniosek rozpatrywany w Sochaczewie, pochodzę z okolic Poznania, trafiłem na naprawdę równa babkę 
 7. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  przyszły dziś dokumenty i zaproszenie do umowy  :D
 8. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  już lepiej bo normalnie zbladłem, było by to totalnym absurdem mając podpisaną umowę, robiąc zakupy za niemała kasę praktycznie zawsze na jakiś kredyt i nie mając pewności na zwrot   rozumiem że ty będąc na białej mając odrobine szczęścia zdążysz podpisać umowę przed takim co jest na zielonej i tym samym wydrzesz swoją działkę temu z zielonej który nie ma podpisanej umowy ?
 9. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Nic nie rozumiem z tego co piszesz :) twierdzisz ze będąc na zielonej liście i mając podpisana umowę nie mam gwarancji na zwrot ?
 10. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Na pewno masz napisane w pismie z poprawkami gdzie odesłać, zapewne będzie to Szczecin
 11. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  widać co niektórzy nie doczytali wymogów i teraz mają pretensje do całego świata :) reguły dogrywki były wszystkim znane, była nawet lista maszyn które są "proeko", ciągnik można było brać ale do tego trzeba było dodać choć jedną maszynę która dała by 1 pkt, czyli taką w przedziale 30-50% inwestycji netto, ale musiał być to wniosek z GVA ja też miałem brać ciągnik, ale zdecydowałem że lepiej wziąść cokolwiek niż ryzykować i nie dostać nic, po ogłoszeniu punktacji okazało się że można było zakombinować bo próg wynosił chyba 9.5 pkt a miałem 14.5..   sprawa kolejna to wnioskiem wypada się zainteresować, w poprawkach jest numer telefonu i warto zadzwonić i porozmawiać , pokazać że nam zależy, osobiście trafiłem na bardzo konkretną osobę, która to nawet podpowiedziała mi w jaki inny sposób mogę uzyskać GVA :)   także panowie, nie siedzieć bezczynnie tylko działać, dzwonić, pytać itd... powodzenia
 12. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Właśnie dostałem info od doradcy ze rozmawiał z prowadząca wniosek i wszystko jest ok, wtorek środa otrzymam pismo z zaproszeniem do podpisania umowy :)
×