Kolejorz

Wasze modele

Polecane posty

banan575    104

Moj brat mam samochod z naczepa. ladownosc na naczepe okolo 10kg. ten zestaw ma juz ponad 15lat. znalazlam go ostatnio w stodole. Auto ma przednia os resorowana tylnia podnoszona do gory i tez na resorach. Naczepa drewniana, burty uchylane boczne i tylnia? oswietlona lampy zrobione z klockow a nich diody. naczepa ma 3osie typu tandem?kazda amortyzowana, w kolorze zoltym. zasilanie oswietlenia to bateria R9. w kabinie wlozone 2 wylaczniki do oswietlenia jako biegi. kabina resorowana.

a druga zabawka to ciagnik z drewna i plastyku. z oswietleniem bateriami do niego brony kultywator. material na budowe to deski odpady w stolarni, druty, kabelki, diody, kawalki blach. Zabwki z BRUDERA chowaja sie przy tych. TE maja kolo 20lat, to BRUDER nawet niemyslal ze takie cos mozna zrobc


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Pati to zapodaj foty tych nowych sprzętów

 

Nie zapodam, bo już nie mam na czym stanąć żeby były foty dobre. Stanęłam na głowie, pożyczyłam komórkę od brata bo ma więcej Mpixeli, fotki wyszły całkiem, całkiem, dodawałam ze 3 razy i nie ma i czwarty raz mi się nie chce. ;)

 

Foty są na moim koncie fotosika: www.fendt930vario.fotosik.pl


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

@Pati gdzieś na dworzu porób foty. Bo w pomieszczeniu przy sztucznym świetle są beznadziejnie foty.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Wyszłam, wyszłam. O sztucznym świetle to ja nie myślę. Robiłam też foty w domu na stole, jak słonce świeciło w okno, komórką brata 2.0Mpix. Teraz np. jest super popołudniowe światło, ale zapieprz z książkami dzisiaj: fizyka, hista, chemia, plastyka. :o Więc nie da rady, jutro już ma być pochmurno, w czwartek ładnie, ale mam turniej w nogę. ^_^

 

 

 

 

<--------- 500post. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2092

Moje modele (wszystkie z brudera ;) )

ciągniki:

-FENDT 926 vario

-MASSEY FERGUSON 7480 + tur

maszyny:

-przyczepa WELGER

-prasa rolująca CLASS 250 roto-cut

-owijarka MCHALE 991BE

-zgrabiarka KRONE swadro 761

-pług LEMKEN smaragd

-agregat ścierniskowy LEMKEN smaragd

-rozsiewacz nawozu AMAZONE

-siewnik AMAZONE

 

w planach:

CAT lexion 480


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
No to zaczynamy:

Ciągniki:

John Deere 7530

Fendt 714vario+ładowacz

Fendt 311LSA Turbomatik+ładowacz

Massey Ferguson 4270

Massey Ferguson 284S

Deutz-Fahr Agrotron (china)

Farmer Expres Power(china, planowana zmiana na JD5820)

Kombajny i sieczkarnie:

kombajn do kukurydzy(china)

sieczkarnia 1rzędowa zawieszana z podbierakiem (china)

Kombajn do ziemniaków Grimme(china)

John Deere 7400

Claas Dominator 76s(china)

Maszyny:

pług:Lemken EurOpal 7x (5skib, obrotowy)

siewniki: Amazone(zabytek), Amazone AD-P Super 3m., Becker Areomat T, sadzarka samoróbka

rozsiewacz:Amazone ZA-M Max 1500

uprawa:talerzówka Lemken(uszkodzona, wymiana na inną), kultywator Lemken, wał upr. przedni Lemken VarioPack, wały Cabridge(3)

zielonkowe: kosiarka Kuhn GMD800GII, owijarka Kverneland, zgrabiarka Fella, prasa Case RBX(china)

przyczepy:

rozrzutnik UNIA(china)

przyczepa 6t.

paszowóz Straumann VertiMix 1250

przyczepa 18t.

beczkowozy:Joskin i Meprozet

opryskiwacze: Amazone UG4500 Magna(uszkodzony) i jakiś tam (china)

przyczepa jednoosiowa z oknem zsypowym

dłużyca do drewna

Inne:

auta: Ford Fusion, BMW X5

przenośnik taśmowy

komplet łyżek Stoll do ładowacza

laweta(także wózek do hederu)

 

Mam więcej modeli, ale nie będę ich wypisywać, ponieważ jest ich b.dużo i prawie wszystko to chińszczyzna i nie uczestniczą one w tworzeniu gospodarstwa, przeważnie są to dodatki do aukcji. Oprócz maszyn posiadam także trochę zwierząt choć mam mało krów, elementy dekoracyjne: drzewa, płoty, znaki itp. Staram się aby wszystkie modele były pod zadaszeniem, w zimie skończyłam z tatą garaż z paneli to tego 2 garaże z masywnych kartonów posiadam i wiatę na przyczepy. Mankamentem jest brak miejsca w pokoju, planuję zrobić 4 silosy BIN, mam już prawie skończoną oborę starego typu na 20szt. bydła jednak nie mam gdzie jej ustawić.

 

Najbliższe plany:

Claas Tucano 450

John Deere 5820

kosiarka przednia Kuhn

prasa Krone Comprima 150VC

pług zagonowy 4 skiby

duża przyczepa ok 24-30t. ładowności

kolekcjonujesz je czy bawisz sie nimi?????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2092
Moje modele (wszystkie z brudera ;) )

ciągniki:

-FENDT 926 vario

-MASSEY FERGUSON 7480 + tur

maszyny:

-przyczepa WELGER

-prasa rolująca CLASS 250 roto-cut

-owijarka MCHALE 991BE

-zgrabiarka KRONE swadro 761

-pług LEMKEN smaragd

-agregat ścierniskowy LEMKEN smaragd

-rozsiewacz nawozu AMAZONE

-siewnik AMAZONE

 

w planach:

CAT lexion 480

 

 

Ja kolekcjonuje i bawię się nimi


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

@banan575 głównie kolekcjonuję i uwielbiam wynosić je na dwór i fotografować. :D Szczególnie kiedy wychodzą jak prawdziwe. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro93    0

jakieś 2 lata temu miałem taki chiński ciągnik zrobiłem mu tura, wytrzymał całe 3 tygodnie po czym sie rozwalił :angry:


siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja właśnie sobie kupiłem model siku JD 6920 S jak przyjdzie paczka do wstawię foty


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

ja dostalem od dealera new hollanda T8040 za to ze kupujemy u nich ciagnik i chcialbym do niego cos dokupic jakas maszyne lub przyczepe.bedzie dla chrzesnika na gwiazdke jak znalazl.a sa moze modele kombajnow TC5040.bo tez kupujemy i chcialbym taki maly ale nigdzie nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

nie ma niestety.

kiedys były z rosa tx66 ale te stare wersje z nowych NH nie ma modeli kombajnów

a co do maszynek do 8040 to zapraszam do agro-modele.pl tam znajdziesz wszystkie zabawki brudera w dobrych cenach


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Britains robi New Hollanda CXa. Skala 1:32 ;) Jak ładnie poprosisz to też może od dealera dostaniesz. ;) Cena takiej maszynki od 150zł do 200. Wiem, że u niektórych dilerów są.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Moje maszyny to:

-John Deere 7930

-Steyr cvt170+ładowacz czołowy

-Steyr 8090

-Claas Lexion 480

-prasa Claas rollant250rc

-pług Rabe-Verk

-brona wirnikowa Rabe-Verk

-siewnik zbożowy Amazone d8

-opryskiwacz Holder

-siewnik do nawozu Amazone za-m

-agregat podorywkowy Lemken Smaragd

-przyczepa Welger (tandem)

-przyczepa Welger

-rozrzutnik obornika

oczywiście z BRUDERA

Już nie długo kosiarka CLAAS disco 8550

 

Posiadam też 2 przyczepy i rozrzutnik własnej produkcji oraz wiatę i stajnię która jest w trakcie budowy. :)

I to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Dziś doszły mi 2 modele: Przyczepa 24t. - Brantner DD2060 HB i platforma do balotów Joskin. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

Ja ostatnio kupiłem sobie rozsiewacz do nawozów amazone


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m44w    0

Mój sprzęt:

John Deere 6430 premium

Zetor Forterra 12441 z turem

Ursus c360 3p

ursus c330

prase rolującą John Deere

2 pługi 4 skibowy obrotowy Unia

Kombajn bizon rekord

i inne sprzęty...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Heh, chyba źle zrozumiałeś temat. Wasze modele, miniatury... ;) No chyba, że masz takie maszyny także 1:32.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2092
Mój sprzęt:

John Deere 6430 premium

Zetor Forterra 12441 z turem

Ursus c360 3p

ursus c330

prase rolującą John Deere

2 pługi 4 skibowy obrotowy Unia

Kombajn bizon rekord

i inne sprzęty...............

No raczej w skali 1:32 nie ma ciapka i bizona ;);):D:D


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja mam DF Agrotrona 200 Lemken Smaragd Fendt 209 i glebogryzarkę, ale już więcej z brudera nie kupie...

Teraz mam zamiar kupić Lambo R8 265 i przyczepę Joskin z Siku Siku i Bruder dziń do nocy ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurij5064
    • Przez dugix1
      Witam . Zakupiłem w Austrii ciągnik  Case 685 AXL , niestety ciągnik jest malowany i nie mogę znaleźć nigdzie numeru VIN ciągnika. Czy jest ktoś może na forum kto może wskazać na zdjęciu w którym miejscu takowy numer się znajduje
    • Przez laiacl
      Buenos días! Me gustaría compartir con ustedes mi experiencia con el remolque de ganado de una sola altura de Giligroup. Recientemente adquirí este remolque para transportar a mis vacas de un lugar a otro, y estoy muy satisfecha con su desempeño.
      Lo que más me llamó la atención del remolque por su sistema de frenado, me resultó muy eficiente, lo que me da mucha tranquilidad al transportar a mis animales.
      También quiero destacar el servicio al cliente de Giligroup. Desde el primer momento me asesoraron de forma muy profesional y respondieron a todas mis preguntas con rapidez y claridad. La entrega del remolque fue puntual y sin ningún problema.
       
      ¡Espero que mi experiencia sea útil para ustedes y espero escuchar sus comentarios y experiencias también!
    • Przez davidek_20
      http://rail.phototrans.eu/14,153684,0,FabLok_6D_.html
       
    • Przez Piotr2022
      Witam. Zastanawiam sie jakie opinie macie na temat Alima, Daf Agro czy Euromilk ?? Ktora firme byscie polecali na zakup maszyn. Dziekuje I pozdrawiam.Piotr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj