Skocz do zawartości
bolo12121

Opony

Polecane posty

bolo12121    1

Mam do was panowie pytanie przy kombajnie mam opony 16,9/26 nietypowa jedna mi padła znalazłem oponę ale 14,9/26 jest niższa o jakieś 10centy .Co o tym sądzicie jakby założył jedną taką drugą większą ????

A może ma ktoś gdzieś wo okolicach stalowej woli oponę 16,9/26 w bdb stanie do sprzedania ????

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor    3

no nie identyczne bo tam jest temat o kupno a tu pytanie jak bedzie jak załozy niższą opone.cóż bedzie z deczka przechylony :P

tommy66692    10
Nie zapominaj o przedstawicielkach plci pieknej na AF. :P

kolego po co ten post? czyzbys takze lecial na ilosc postow?

bolo12121    1

A to ze będzie przechylony to raczej ale czy w niczym to nie będzie przeszkadzało ??bo w ursusie to jest możliwość rozerwania mostu jak są dwie różne oponki .To nie były dwa identyczne tematy bo w drugim złożyłem ofertę kupna takiej opony.

Arek    113

Na osi napędowej może stać się dokładnie to samo co w ursusie, kombajn też nie powinien być przechylony bo zboże nie będzie się równomiernie rozkładać na wytrząsaczach i sitach.

zetor    3

i częsc sit i wytrząsaczy pozostanie krotko mówiąc na urlopie a za tym idze słabasza wydajnosć,straty itd

Matis150    0
Mam do was panowie pytanie przy kombajnie mam opony 16,9/26 nietypowa jedna mi padła znalazłem oponę ale 14,9/26 jest niższa o jakieś 10centy .Co o tym sądzicie jakby założył jedną taką drugą większą ????

A może ma ktoś gdzieś wo okolicach stalowej woli oponę 16,9/26 w bdb stanie do sprzedania ????

To być raczej urwał mechanizm różnicowy ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się