Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matiz955    12

Cześć.

Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.

Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.

Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.

Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.

Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.

Liczę na pomoc, pozdrawiam :)

mx_racer    14

Ten ozdoken to niby kopia Gaspardo więc nie głupi on jest bym się zastanowił z innych to Unia jeszcze bo pozatym to w tej cenie z zachodnicj raczej nic nie znajdziesz :)

Wiadomość z agroFakt.pl

matiz955    12

Plany się zmieniły.
Mupiłem Matermacca 8130, 6 rzędów, podsiewacz 500kg, redlice talerzowe:)
Tylko czekać za wiosną:)

majes    4

Zadowolony jesteś z siewnika? Masz możliwość siania nim rzepaku i buraków?

.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez jedrus2020
      Witam wszystkich. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł a żeby sprzedać poznaniaka i kupić jakiś mały siewnik 2m i zrobić do niego agregat uprawowo siewny. Wpadł mi w oko siewnik isaria 2.25 :https://www.olx.pl/oferta/siewnik-isaria-CID757-IDtpjT5.html co o nim sadzicie ? ma ktoś możne do niego jakaś tabele wysiewu lub powie jak zrobić próbę kręcona? agregat oczywiście do 60.
    • Przez Tracer99
      Witam,nie tak dawno temu zakupiłem siewnik zbożowy marki Stegsted 2.5 m.Posiada on przeciw zapychacze lecz nie ma zgrabek z tyłu,stąd moje pytanie czy te przeciw zapychacze wystarczą da zasypywania ziarna czy mam dorabiać jakieś grabki dodam iż nie miałem jeszcze okazij nim siać.. 
    • Przez Konrad2510
      Witam sieje po 20hektarów buraka rocznie i mam pytanie jak nowy siewnik polecacie do buraka tak na 40ha z uslugami? do tej pory sial mi gość ale teraz chce 200 do hektara i jeszcze za dojazd itp.. takie stawki i nas.. i decyzją padła na nowy i t u co polecacie proszę o rady
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.