Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
danielkk1

kosiarka spalinowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielkk1    0

Wiam wszystkich!!! mam jedno pytanie jak odpale kosiarke to po 2 min z tłumnika wykrapla się olej co to oznacza??????????????? z góry dziękuje ;)

bartus16    8

pewnie zalales filtr powietrza to wez go teraz umyj w cieplej wodzie i wysusz ja tez kilka razy tak mialem ale zrobilem tak jak napisalem i jest juz oki ;) to sie robi od tego ze np jak chcemy odkrecic noz do ostrzenia to odkrecimy w zla strone i tak sie robi

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

danielkk1    0
pewnie zalales filtr powietrza to wez go teraz umyj w cieplej wodzie i wysusz ja tez kilka razy tak mialem ale zrobilem tak jak napisalem i jest juz oki ;) to sie robi od tego ze np jak chcemy odkrecic noz do ostrzenia to odkrecimy w zla strone i tak sie robi

ale filtr powietrza jest czysty tylko leje sie olej koło tłumnika tam jest taka dziura

bartus16    8

to wiesz nie wiem co to moze byc ;)

zuczek015    2

jak leci olej z odpowietrznika skrzyni korbowej to wiadomo że czas na remont kapitalny silnika ja tak samo mam tłok i cylinder do wymiany , oby to nie było to. Ale jak olej szybko ubywa z skrzyni to raczej to .

pozdrawiam !!

danielkk1    0
jak leci olej z odpowietrznika skrzyni korbowej to wiadomo że czas na remont kapitalny silnika ja tak samo mam tłok i cylinder do wymiany , oby to nie było to. Ale jak olej szybko ubywa z skrzyni to raczej to .

pozdrawiam !!

olej ubywa szybko ale nie ubywa tam gdzie się sprawdza olej ile jest go

;)

bartus16    8

ej a olej moze smarka z boku takimi malymi kroplami??????????

Stonek    1

odkręć te blaszkę z tą dziurka tam jest taka niewielka gąbka przemyj ja w wodzie i powinno być dobrze bo to jest tak jakby filtr oleju i jak ona jest brudna to wypluwa olej bo niema przez nią przepływu u mnie tak było

danielkk1    0

już jest dobrze jeden z pierścieni który odprowadza olej z tłoka był przypalony i się nie obracał ale dziękuje za podpowiedzi wszystkie się przydały

Skrzypek    2

Przyjaciele.Jest jedna żelazna zasada dotycząca wózkowych kosiarek spalinowych.Mianowicie-unikajmy w czasie pracy lub transportu,przechylania kosiarki w stronę cylindra tzn.gdy kosiarka stoi na poziomym podłożu nigdy nie podnośmy jej za uchwyt do góry.Konstrukcja silnika jest taka,że olej dostanie się nad tłok i co dalej za tym idzie ,do tłumika wydechu.Potem powstaje problem.Dotyczy to silników Briggsa i Tecumsena.

bili    1

zgodze sie jest smarowanie rozbryzgowe ale jest też pompka olejowa która wytwarza ciśnienie w kanałach w wale które smaruje panewke pompka znajduje sie z tyłu silnika dlatego nie zaleca sie podnoszenia tyłu kosiarki do góry oraz koszenia stromych zboczy zjeżdzając w dół (a często tak sie robi bo poprostu lżej sie pcha)ponieważ panewka niema smarowania w starych skrajnie zużytych kosiarkach nie wolno przy odkręcaniu noż kłaść ich na strone gażnika ponieważ dostaje sie do niego olej i niechce potem zapalić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez cedox
      Cześć! Tak jak w temacie, chcę kupić kosę spalinową do koszenia około 25 arowej działki. Kosił ją będę 3-4 razy w roku, roślinność jest bardzo zróżnicowana: od trawki do grubszych zarośli. Ponadto będzie wykorzystywana przy domu. Wybór padł na markę Stihl a pod uwagę biorę dwa modele: FS 131 i FS 240. W największym skrócie, pierwszy model to czterosuw o mocy 1,9 KM (cena 1850 zł) a drugi to dwusuw o mocy 2,3 KM (2150 zł). Kompletnie nie mam pojęcia którą z nich wybrać. Dodam że odwiedziłem dwóch dealerów i każdy z nich doradzał inną. Stąd pytanie: co Wy byście mi doradzili? Który model lepiej sprawdzi się w moich warunkach? Czy warto dopłacić 300 zł do wersji z silnikiem dwusuwowym? 
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez Cariena
      Problem dotyczy MF 3125, a mianowicie wygląda on tak:
      Nie posiadając bagnetu w tym ciągniku, postanowiłem kupić.
      Kupiłem w necie, rozmawiałem z gościem powiedział, że nie ma problemu, jest to dostępne. Kupiłem bagnet za 135 zł "oryginał".
      Niestety nasz oryginał tak za bardzo nie chce pasować. Ma średnicę ok. 1,5mm większą niż otwór na bagnet.
      Teoretycznie, gdy bagnet dojdzie do tego miejsca już nawet się macza w oleju (do kreski opisującą minimum)
      Wcześniej nie miałem w tym ciągniku bagnetu tylko jakiś kawałek blaszki, niewiadomego pochodzenia, nie mam z czym za bardzo porównać. I nie jestem pewien czy to na pewno odpowiedni bagnet.
      Tu następuje prośba, czy ktoś może jakoś potwierdzić, że ten bagnet o takich wymiarach jak na zdjęciu jest dobry do tego ciągnika??

Odległość do maximum - 18,2 cm
      Odległość do minimum - 21,2 cm

Poprzednio ni

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez Krzys375
      Witam, 
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze kompresora nie mam za dużo pieniędzy przeznaczonych na ten cel i tego nie ukrywam max 1300 zł. 

Znalazłem 2 sztuki które że tak powiem wpadły mi w oko: 

http://allegro.pl/bass-polska-sprezarka-kompresor-100l-zestaw-olej-i7151762042.html 

http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-tagred-100l-2t-8w1-separat-gw-i6023550660.html 

A może ktoś posiada kompresor 100 l bądź ma doświadczene z innym który można polecić. 

Kompresor będzie głównie do pompowania kół, klucza pneumatycznego i do malowania pomieszczeń farbą białą ( pomieszczeń gospodarczych) 

Proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.