Skocz do zawartości
amorki

Ładowacze do bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze
amorki    0

Jakie maszyny wykonują u was to zadanie ,pytanie podane w temacie ,jaki ciągnik, rodzaj ładowacza np chwytak , środek transportu np laweta :):)

mlody19    1

do tej pory wozilismy Ursusem 3512 ze zwykłym turem widłami na przyczepach d46;)

w tym roku zastąpi go Zefir 85 z turm Pronaru ŁC-3 i chwytakiem <_< a srodek transportu pozostaje bez zmian czli przyczepy d46 <_< przynajmniej narazie

Pronar Zefir 85 + Tur LC3 & Ursus 4514 Agro Bis & Ursus 3512 Agro
Pronar T653 Warfama Z-543 ,N-228 Metal-Fach Agro -Masz , Staltech U-006
Sprzedam rozrzutnik obornika , sipme z-224 , sadzarke ,obsypnik
kombajn ziemniaczany karlik oraz inne info na PW

Wiadomość z agroFakt.pl

Chota    1

a ja tradycyjnie c360 +tur2 z szufla i chwytak do bel i gnoju

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

kubus    22

ja ładuje Zetorem 5340 z turem Track Lift 100 z chwytakiem do bel, a wozimy na przyczepach

Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Tobiasz912    1

ja ładuje ursusem 912 z turem stoll robust f 30 hdp, a worze tradycyjnie na przyczepach

Praca rolnika godna jest szacunku !!!

maniek1480    0
ja ładuje Zetorem 5340 z turem Track Lift 100 z chwytakiem do bel, a wozimy na przyczepach

Ja mam identyczny zestaw jak ty ;) Zetkiem robota idzie w mik a pakuje na przyczepę bo nie mam jeszcze żadnego wozu przystosowanego do bel. POZDRO

kamil14    1
Ursus c360 + tur na linkę :) i przyczepy Autosanki

U sąsiada bardzo podobnie t25 + tur na linkę i przyczepy Autosanki :):)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas ładujemy C-330+TUR1, do C-330 doczepiamy jeszcze platformę, na którą wchodzą 22 bele, zwozimy też jeszcze Ursusem C-360 z przyczepami.

karolste    0

Belarus 820 z turem metal fach i chwytakiem na dłużycy a dłużyce zrobiłem z przyczepy samozbierającej

michal121    0

zetor 7045 z chwytakiem metal-fachu czasami valtra n121, a bele wożę przyczepami

dawidg2    30

ładowarka Schaeff 851 B + Zetor 7211 + 2 przyczepy. Ladowarka moja a pracuje czasem u wuja tzn mu pomagam bo to on ma gospodarstwo

Alex16    0

wozimy ciapkiem lub zetorem 7211-przyczepami 2xd47

a ładujemy dziubakiem przez nas zrobionym

Trancemann    0

ja sie bawie 1014 + Tur 5 + 2 wozy samoróbki z jakis starych autosanek 3,5 t. i tym zworze 1600 kulek 150x120 rocznie.(po sipmie byłoby raz tyle) <_<

Ursusc385    587

Ja wożę Ursusem C-355 + tur 2 i przyczepami jedna wywrotka a druga sztywna <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hoxem
      Witam
      mam problem z wyciekiem oleju z gniazda hydrofixa, zaznaczylem skad cieknie, dokladnie z tylu mam kilka otworow na gwint a wlasnie ten skad cieknie nie moge nic tam wkrecic i z tamtad wycieka... 
      pytanie po czym sa te otwory i czy moge je zaslepic jakos?

• Przez eela
      Witam
      Mam problem z ladowaczem czołowym firmy Quicke 970.  Jet on zamontowany na Case MX80C.  Podczas mycia ciagnika prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spaliła się puszka od sterowników(Tak stwierdzili fachowcy). Sterowniki są z firmy Walvoil, nie można ich nigdzie dostać oraz nieda się naprawić.
      Wiec w związku z tym poszukuję kogos kto by założył mi całą "instalacje" do tego tura od nowa. 
      Przesyłam fotki tego sterownika a tura podeślę później. 

• Przez jarciu11
      witam czy tam szukam a i tak nic z tego nie rozumiem.. chodzi o podłaczenie tura do ursusa 3512 dokładnie o podłaczenie hydrauliki... jak to wszystko poustawiać i w które gniazda sie wpiąć... tur posiada 3 sekcyjny rozdzielacz... no niby to wszystko proste bo zapinam z tyłu jak przyczepe ale .... o ile dobrze to rozumiem aby do rozdzielacza od tura musi dochodzić cały czas ciśnienie... zeby tak było trzeba przestawić wajche pod siedzeniem i jeszcze trzymać tą z boku ... idzie sie gdzies wpiąć ... sam sie juz zamotałem w tym co pisze.... prosze o jakies jasne wytłumaczenie tegooo na chłopski rozumm. z góry dziękuje i pozdrawiam
    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Scappy
      Witam. Posiadam ładowacz czołowy w c360 i od jakiegoś czasu z lewego siłownika wycieka olej . Wymiana uszczelniaczy nie daje dużego efektu . Mam wrażenie że brakuje w nim jakiegoś ogranicznika ponieważ prawy siłownik wysunie się do końca i się zatrzymuje a lewy nadal pcha w górę. Prawego nie chce ruszać bo jest suchy. Wrzerow na tloczysku niema. Co może być przyczyną wycieku i takiego zachowania? Boję się że w końcu lewy siłownik "wyskoczy" i będą jaja 😉.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.