Skocz do zawartości
amorki

Ładowacze do bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze
amorki    0

Jakie maszyny wykonują u was to zadanie ,pytanie podane w temacie ,jaki ciągnik, rodzaj ładowacza np chwytak , środek transportu np laweta :):)

mlody19    1

do tej pory wozilismy Ursusem 3512 ze zwykłym turem widłami na przyczepach d46;)

w tym roku zastąpi go Zefir 85 z turm Pronaru ŁC-3 i chwytakiem <_< a srodek transportu pozostaje bez zmian czli przyczepy d46 <_< przynajmniej narazie

Pronar Zefir 85 + Tur LC3 & Ursus 4514 Agro Bis & Ursus 3512 Agro
Pronar T653 Warfama Z-543 ,N-228 Metal-Fach Agro -Masz , Staltech U-006
Sprzedam rozrzutnik obornika , sipme z-224 , sadzarke ,obsypnik
kombajn ziemniaczany karlik oraz inne info na PW

Wiadomość z agroFakt.pl

Chota    1

a ja tradycyjnie c360 +tur2 z szufla i chwytak do bel i gnoju

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

kubus    22

ja ładuje Zetorem 5340 z turem Track Lift 100 z chwytakiem do bel, a wozimy na przyczepach

Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Tobiasz912    0

ja ładuje ursusem 912 z turem stoll robust f 30 hdp, a worze tradycyjnie na przyczepach

Praca rolnika godna jest szacunku !!!

maniek1480    0
ja ładuje Zetorem 5340 z turem Track Lift 100 z chwytakiem do bel, a wozimy na przyczepach

Ja mam identyczny zestaw jak ty ;) Zetkiem robota idzie w mik a pakuje na przyczepę bo nie mam jeszcze żadnego wozu przystosowanego do bel. POZDRO

kamil14    1
Ursus c360 + tur na linkę :) i przyczepy Autosanki

U sąsiada bardzo podobnie t25 + tur na linkę i przyczepy Autosanki :):)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas ładujemy C-330+TUR1, do C-330 doczepiamy jeszcze platformę, na którą wchodzą 22 bele, zwozimy też jeszcze Ursusem C-360 z przyczepami.

karolste    0

Belarus 820 z turem metal fach i chwytakiem na dłużycy a dłużyce zrobiłem z przyczepy samozbierającej

dawidg2    30

ładowarka Schaeff 851 B + Zetor 7211 + 2 przyczepy. Ladowarka moja a pracuje czasem u wuja tzn mu pomagam bo to on ma gospodarstwo

Alex16    0

wozimy ciapkiem lub zetorem 7211-przyczepami 2xd47

a ładujemy dziubakiem przez nas zrobionym

Trancemann    0

ja sie bawie 1014 + Tur 5 + 2 wozy samoróbki z jakis starych autosanek 3,5 t. i tym zworze 1600 kulek 150x120 rocznie.(po sipmie byłoby raz tyle) <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafnas190
      Witam,
      Zwracam się z pytaniem do użytkowników forum czy w Waszym gospodarstwach jest zapotrzebowanie na takie urządzenie jak waga do ładowacza lub ładowarki aby można było ważyć materiały przewożone ładowaczem/ładowarką, np. pasza dla zwierząt itp. dokładność ważenia +/- 25kg proszę o opinie w tym temacie. Oczywiście cena w okolicach 5-6 tyś zł.  
    • Przez farmer_89
      Witam, rozgladam sie za ladowaczem czolowym do zetora proximy 90 pomozecie jaki wybrac? patrze te tansze typy solid badz metal technic czy sa one dobre? bedzie uzywany na 20 ha i 30 sztuk bydla i czy wszystkie maja rame pod spdem montowane do tylu ciagnika bo slyszalem ze niektore maja mocowanie tylko do tylu i co zauwazylem to maja dżojstik do sterowanie na błotniku a niektóre przy kierownicy które rozwiązanie jest wygodniejesze?
    • Przez LubieRolnictwo1993
      Może ktoś wie dlaczego linki od Joysticka do rozdzielacza nie chcą się ruszać mianowicie podłączyłem wszystko dobrze i nie da się ruszać dopiero przy użyciu siły minimalnie się ruszają co może być nie tak ? Może być coś w rozdzielaczu zatarte czy to raczej linkii ? Ps. Ładowacz czołowy nie jest nowy .
    • Przez Samiec
      Witam,

chcę kupić chytak do bel. Mam TUR-8 Pol-mot na zetorze Forterra 11441. Chwytaków na allegro jest wiele. Zastanawia mnie, że są do wyboru jedno i dwu siłownikowe. Przypuszczam ,że przy dwu siłownikowym łapy nie rozchodzą się równomiernie, a co za tym idzie precyzyjna praca i odpowiednie ustawianie będzie utrudnione.
      Jakie są wasze doświadczenia? Jakie gdzie kupiliście chwytak?

Ten chwytak jest najbliżej mnie do kupienia, ale zastanawiam się co ze siłownikami?
      http://www.strzoda.pl/nowe-maszyny-rolnicze/chwytak-do-bel-30.html

Dzięki za odpowiedzi.
    • Przez ghanew
      Głównie problem mam w tym że nie wiem na czym polega przycisk w yoisticku na 3 sekcje no bo mam tura na 3 sekcje i mam zamiar do rozdzielacza dołączyć yoistick no ale jest tak że yoistck ma - pierwsza sekcja lewo prawo - druga sekcja przód tył - 3 sekcja elektrozawór na przycisku <<<< no i pytanie jak to działa ten elektrozawór i jak go używać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.