Skocz do zawartości
amorki

Ładowacze do bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ładowacze
amorki    0

Jakie maszyny wykonują u was to zadanie ,pytanie podane w temacie ,jaki ciągnik, rodzaj ładowacza np chwytak , środek transportu np laweta :):)

mlody19    1

do tej pory wozilismy Ursusem 3512 ze zwykłym turem widłami na przyczepach d46;)

w tym roku zastąpi go Zefir 85 z turm Pronaru ŁC-3 i chwytakiem <_< a srodek transportu pozostaje bez zmian czli przyczepy d46 <_< przynajmniej narazie

Wiadomość z agroFakt.pl

kubus    22

ja ładuje Zetorem 5340 z turem Track Lift 100 z chwytakiem do bel, a wozimy na przyczepach

maniek1480    0
ja ładuje Zetorem 5340 z turem Track Lift 100 z chwytakiem do bel, a wozimy na przyczepach

Ja mam identyczny zestaw jak ty ;) Zetkiem robota idzie w mik a pakuje na przyczepę bo nie mam jeszcze żadnego wozu przystosowanego do bel. POZDRO

kamil14    1
Ursus c360 + tur na linkę :) i przyczepy Autosanki

U sąsiada bardzo podobnie t25 + tur na linkę i przyczepy Autosanki :):)

coolman111    54

Do załadunku służy Ursus C 360 z ładowaczem czołowym TUR2. Często też pomaga nam wuja co bierze od nas słomę. Wtedy do akcji wkracza Belarus 1025 z ładowaczem ŁC 1650 ;). Zwozimy natomiast na przyczepach Autosan ;).

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas ładujemy C-330+TUR1, do C-330 doczepiamy jeszcze platformę, na którą wchodzą 22 bele, zwozimy też jeszcze Ursusem C-360 z przyczepami.

karolste    0

Belarus 820 z turem metal fach i chwytakiem na dłużycy a dłużyce zrobiłem z przyczepy samozbierającej

dawidg2    30

ładowarka Schaeff 851 B + Zetor 7211 + 2 przyczepy. Ladowarka moja a pracuje czasem u wuja tzn mu pomagam bo to on ma gospodarstwo

Alex16    0

wozimy ciapkiem lub zetorem 7211-przyczepami 2xd47

a ładujemy dziubakiem przez nas zrobionym

Trancemann    0

ja sie bawie 1014 + Tur 5 + 2 wozy samoróbki z jakis starych autosanek 3,5 t. i tym zworze 1600 kulek 150x120 rocznie.(po sipmie byłoby raz tyle) <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie?