Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamil97    0

Co sie bardziej by oplacalo kose spalinowa vzy taki ciagniczk??

-U-R-S-U-S- me love<3

pati    10

Mogłeś się zapytać w temacie o kosach. ;) A jeśli już to ciągniczek droga rzecz i trochę trawki trzeba mieć, ja mam kosę 1,5KM i niezłe zarośla nią koszę, a trochę trawy mamy (w sumie jakiś 0,5ha będzie). :) No i koszt niewielki, ja dałam 480zł, a ciągniczek to stary jakieś 5-6 tyśków, a nowy to niżej jak 10 nie znajdziesz.

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

zetor    3

nie wiem czy to dobre porównanie bo ciągnik na inne warunki a kosa na inne.jak masz duzo niezbyt przrosnietej trawy to kup ciągnik a jak nie to kose.i zaiwestuj w dobrą firme a nie takie za 500zł bo to chińszczyzna i duzo nie wytrzyma

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Kamil97    0

MOj tata ma kose spalinowa za 200 czy tam nie wiem i ani razu sie nie zepslula.Tak sie pytam bo moj wujcio ma taka sama trae a ma ciagniczek

-U-R-S-U-S- me love<3

pati    10
nie wiem czy to dobre porównanie bo ciągnik na inne warunki a kosa na inne.jak masz duzo niezbyt przrosnietej trawy to kup ciągnik a jak nie to kose.i zaiwestuj w dobrą firme a nie takie za 500zł bo to chińszczyzna i duzo nie wytrzyma

Ja mam kosę na podzespołach Husqwarny. ;)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

zetor    3

duzo tego sprzętu na hqv robią sam mam piłe jonsered i od 97 roku ani jednej usterki ale serwisowana co rok ;)

@kamil jakiej firmy ta kosa i jaka moc przedewszystkim? i dopracuj swoje posty bo sie trzeba nagimnastykowac żeby je zrozumiec

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Kamil97    0

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytowania poprzedniego postu

+edytuj smile.gif

Ok nie wiedziałem jak sie edytuje;p

-U-R-S-U-S- me love<3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus-moc
      Witam ile ma normal powinno być ciśnienia na rozgrzanym silniku na połowie zielonego?
    • Przez Mares
      Witam.Jaką polecacie spawarkę na potrzeby w gospodarce tzn. coś nadpęknie lub się urwie w jakiejś maszynie to żeby to przyspawać.Najlepiej żeby cena nie przekraczała 800-900zł.Czekam i z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 
      I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 
      Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  
      Bo widziałem ze to strasznie nisko 
      Przy orce się nie  zawisnie  ?
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.