Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pig

Owijarki ROLMAKO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pig    5

ma ktoś moze taką owijarke,jak wam sie sprawuje,ile kosztowała?

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor5321    1

u mnie na wsi koleś kupił z 2-3 lata temu ale ile dał to nie wiem

kupywał ją w agromie

dcnt    11

Mam od 2 lat, nie jest to cudo techniki ale dziala jak na razie bezproblemowo, wspolpracuje z c-330, choc z checia zmienilbym oprzyrzadowanie pod folie 75 cm, ze wzgledu na czas owijania.

1rajdzik    14

Sąsiad ma, na nieduże potrzeby myślę że jest w sam raz, ale jest wrażliwa na niedobite bele...

all rights reserved

pati    10

Mój wujek ma taką owijarkę i na początku miała jakieś "choroby wieku dziecięcego", ale szybko jej przeszło i teraz jest bardzo zadowolony. :)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

farmus2    0

a czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat samozaładowczej owijarki z firmy rolmako?? Może ktoś z Was użytkował taka maszyne, może jakiś znajomy posiada taką owijarke.

Manita    1

My mamy owijarkę od 4 lat i kupiliśmy wtedy jeszcze za 5,500 w rolmako. Działa jak narazie dezproblemowo

szyszko    1

Znajomy ma ją od 3 lat . Jeździ po usługach i u siebie i tylko rolki na obrotnicy zmieniał. Bardzo jest z niej zadowolony.

Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

MgrLukash    127

@szyszko twój znajomy ma samozaładowczą czy stacjonarną?

Post=>NR500 :wacko: :wacko: :wacko:

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Theprzemo205
      Witam! Panowie bardziej doswiadczeni powiedzcie mi jak podłączyć przewody hydrauliczne ( te od napedu) do c 360. Są dwa jeden oznaczony na czerwono a jeden na niebirsko. Pytanie glupie ale nie wiem jak a nie chce popsuć nowej maszyny.
    • Przez zydor
      Coś mi zaczęło chodzić po głowie; w gospodarstwie jest jeden ciągnik z ładowaczem, sianokiszonki robię góra czterdzieści balotów rocznie i to jeszcze na dwa trzy razy - więc jednorazowo dziesięć  dwanaście sztuk, Klient dla usługodawcy ze mnie żaden, oczywiście ktoś tam przyjedzie i mi to owinie ale nie zawsze  wtedy gdy ja potrzebuję; wymyśliłem sobie owijarkę na silnik elektryczny od Babińskiego - mało tego, w tej chwili na olx jedna i cena koło 6kzł. Teraz pytanie zasadnicze czy jak kupię owijarkę stacjonarną jakąś tosię czy inną używkę ( można wyrwać nawet koło 3 tysi)  i postawię ja na równej nawierzchni to niesprzęgnięta  do ciągnika da radę owijać ( nie wywróci się itp); oczywiście zasilanie olejowe na przedłużonych przewodach będę podpinał każdorazowo - wiem jest to upierdliwe i dla Was niewygodne na dłuższą metę męczące ale czy owijarka niesprzęgnięta z ciągnikiem mechanicznie da radę owijać, zdejmuję i ładuję sam.
      pozdr
    • Przez mateuszsoja1
      WWWitam mam problem z licznikiem owinięć bel licznik po włączeniu chodzi ale nie pokazuje ilości obrotów co robić ?
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam.Mam pytanie odnośnie tego czy dobrze założyłem folię  a także jakiej firmy polecacie folie 

• Przez Theprzemo205
      witam! Glupie pytanie do bardziej doswiadczonych. Czy da radę owijać mniejsze belki tzn. np 120x100? folia 50.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.