Tylko część społeczeństwa oszczędza najbardziej na jedzeniu bo tego nie widać, a na innych produktach mniej.
A znając życie Nasze Polskie będzie droższe, i jak uważacie konsument co wybierze kiełbasę nieznanego pochodzenia za 15 zł/kg czy Polską za 20 zł (ceny do porównania przykładowe bo się przerabia własne tuczniki i nie znam cen sklepowych).