Skocz do zawartości

11kacper22kacper33

Members
  • Postów

    1300
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Piotrków Trybunalski
  • Zainteresowania
    Technika rolnicza i sportowe samochody

Ostatnie wizyty

8622 wyświetleń profilu

Osiągnięcia 11kacper22kacper33

Współpracownik

Współpracownik (7/14)

  • Well Followed Unikat
  • Very Popular Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • Dedicated Unikat
  • First Post Unikat

Najnowsze odznaki

210

Reputacja

  1. U siebie stosowałem ten nowy Lumax Duo Pak, 3 dni i efekt jest super, a u sąsiada pryskane było samym Tudorem i mam wrażenie że efekt jest kiepski, jak na załączonym obrazku
  2. Ile cenisz?
  3. D8-30 special, głównie to brak ścieżek elektrycznych i mechaniczne znaczniki, już pomijam ogólny stan siewnika
  4. No to pierwsza próba zestawu za nami, ogólnie przesiadka z amazone bardzo na +
  5. W amazone miałem cały dół do roboty - wymiana grotów redlic i wyjechane kółka wysiewające. Dlatego wolałem sprzedać tą D8 i w zasadzie Lemken wyszedł 1 do 1 z zakupem. A w lemkenie już znaczniki stawiane do pionu i ścieżki elektryczne
  6. Zestaw przygotowany do siewów owsa, pierwsze próby nowego zestawu
  7. 11kacper22kacper33

    Rzepak DK Exima

    Sezon rozpoczęty, kizeryt i kornkali w dawce po 120kg/ha
  8. 9,5 z transportem mnie wyszedł
  9. @krzysiek277 nie to nie ten, agregat mój, a dokupiony tylko siewnik
  10. Według mnie raczej nie, ja tam nic nie ruszam bo mi to jakoś mega nie przeszkadza
  11. Na tą chwilę nie wiem, dopiero będzie na wiosnę siany owies. Aczkolwiek technicznie ten jest w dużo lepszym stanie. Na plus znaczniki stawiane w pion i ścieżki elektryczne Tak, względem MFa czuć że trzeba coś deptać 😅
  12. Mikołaj w tym roku się postarał
  13. Każdy mówi o uciągu, a paliwo? Na początku siałem MFem 3050 bez włączonego agregatu niby szedł okej, nie było problemu. Później zacząłem włączać napęd. Okej w jeździe jakoś nie było różnicy. Ale ciągnik miał lżej i widać było po spalaniu ten plus napędu. Teraz mam Aresa z radarem poślizgu. Podczas orki w optymalnych warunkach radar pokazuje 5-7% poślizgu z włączonym przednim napędem. Bez przedniego napędu wartość ta rośnie do 12-14%. Chyba daje trochę do myślenia?
  14. Początkowo kupowana była do ciągnika 70KM, ale teraz nadal twierdzę że i do 85KM jest wystarczająca
  15. @Music około 7km/h
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v