U siebie stosowałem ten nowy Lumax Duo Pak, 3 dni i efekt jest super, a u sąsiada pryskane było samym Tudorem i mam wrażenie że efekt jest kiepski, jak na załączonym obrazku
W amazone miałem cały dół do roboty - wymiana grotów redlic i wyjechane kółka wysiewające. Dlatego wolałem sprzedać tą D8 i w zasadzie Lemken wyszedł 1 do 1 z zakupem. A w lemkenie już znaczniki stawiane do pionu i ścieżki elektryczne
Na tą chwilę nie wiem, dopiero będzie na wiosnę siany owies. Aczkolwiek technicznie ten jest w dużo lepszym stanie. Na plus znaczniki stawiane w pion i ścieżki elektryczne
Tak, względem MFa czuć że trzeba coś deptać 😅
Każdy mówi o uciągu, a paliwo? Na początku siałem MFem 3050 bez włączonego agregatu niby szedł okej, nie było problemu. Później zacząłem włączać napęd. Okej w jeździe jakoś nie było różnicy. Ale ciągnik miał lżej i widać było po spalaniu ten plus napędu. Teraz mam Aresa z radarem poślizgu. Podczas orki w optymalnych warunkach radar pokazuje 5-7% poślizgu z włączonym przednim napędem. Bez przedniego napędu wartość ta rośnie do 12-14%. Chyba daje trochę do myślenia?