Skocz do zawartości

News

Autorzy tego bloga

Bezpieczna sprzedaż płodów

agrofoto

517 wyświetleń

blog-0132333001470402662.jpg

Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę jak ważne dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest zachowanie zdolności do terminowego regulowania zobowiązań wobec kontrahentów, a także zabezpieczenie odpowiednich środków finansowych na zakupy materiałów do produkcji. To, innymi słowy, konieczność zapewnienia w gospodarstwie płynności finansowej.

PROCAM oferuje pomoc w każdym zakresie działalności gospodarstwa od doradztwa agrotechnicznego, zaopatrzenia w środki do produkcji rolnej, sprzedaż kredytową, jak również pomoc w terminowym regulowaniu należności poprzez kontraktację i skup płodów rolnych. Jako dział obrotu płodami rolnymi umożliwiamy producentom sprzedaż zbóż przez cały rok oraz dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom:
- konkurencyjne i gwarantowane ceny przy określonych parametrach jakościowych,
- szybki odbiór i transport zboża prosto z gospodarstwa,
- dogodny sposób rozliczenia za dostarczone środki do produkcji rolnej,
- krótkie i pewne terminy płatności,
- sprzedaż zbóż do renomowanych i sprawdzonych odbiorców,
- indywidualne podejście do potrzeb jakościowych i cenowych każdego klienta.

2.jpg
Z sezonu na sezon, zwiększa się liczba gospodarstw korzystających z takiej formy współpracy z dostawcami. Dzięki temu, rozwijający się dział obrotu płodami rolnymi zwiększa swój udział w rynku zbożowym, a tym samym jest w stanie zapewnić konkurencyjne ceny naszym Dostawcom. Całoroczny skup oraz obserwacja rynku, daje możliwość współpracy jedynie ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Odbiorcami. Wszystko z myślą o coraz lepszym zagwarantowaniu naszym stałym Klientom korzystnej sprzedaży płodów rolnych, jak również terminowego rozliczenia należności. Wydawać by się mogło, że podstawowym czynnikiem decydującym o powodzeniu gospodarstwa powinien być jego zysk, jednak nie jest on jedynym gwarantem. Przy nieodpowiednim wyborze kontrahenta lub innych niewłaściwych decyzjach w zakresie sprzedaży zboża łatwo o błąd, który zachwieje płynnością finansową i spowoduje kłopoty w regulowaniu zobowiązań. Są one jednak najmniej pożądanym czynnikiem w gospodarstwie.

3.jpg
Cały Zespół działu obrotu płodami rolnymi dziękuje Państwu za dotychczasową współpracę oraz zachęca do zawierania umów handlowych. Takie rozwiązanie pozwoli Wam na zapewnienie płynności finansowych w Waszych gospodarstwach w zbliżającym się trudnym okresie.0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×