Skocz do zawartości

kubaursus3p

Members
  • Postów

    211
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

11 obserwujących

Ostatnie wizyty

4819 wyświetleń profilu

Osiągnięcia kubaursus3p

  1. Czy filtr posiada komplet kaset ( wkładów), bo sam filtr pełni też funkcję tłumika dolotu. tak filtr posiada wszystko a po za tym jest nowy założony.
  2. Dziwne żeby zawory były nie szczelne skoro głowica była w niewszawce Dziwne żeby nie były szczelne jak głowica była w niewszawce
  3. Witam. Po remoncie silnika i odpaleniu słychać jak bije ciśnienie na kolektor ssący, bez filtra powietrza słuchać jak dudni. Co to może być? Pacjent ursus c328
  4. kubaursus3p

    Oprysk łubinu

    w zeszłym roku dałem 0,2l/ha legato i 1,6l/ha goltix 700sc na dwuliścienne. trochę drożej niż doglebowo ale lepiej. doglebowo bynajmniej u mnie nie zdaję egzaminu pryskałem stopem w leciutką mżawkę i nie zadziałał
  5. Witam. Mam pytanie odnośnie fungicydów i herbicydów w rzepaku. czy mogę opryskać jednego dnia fungicydem razem z insektycydem a później herbicydem w odstępie kilku godzin?
  6. bardzo dobrze nie tonie jak na oryginalnych i wiele lżej się kręci.
  7. jakieś 5 tysięcy ale to było przed tymi wszystkimi podwyżkami. wydaje się Dobrze domyka łyżkę czy widły.
  8. łopatki są ustawiane na odległość podana wyżej od zagłębienia w pokrywie sprzęgła. i po zjechaniu ciągnika dosuwasz do łopatek łożyska oporowe na 0,15mm albo żeby dotykały.
  9. witam. być może temat już był ( nie mogę odnaleźć). mam pewien problem a może i pytanie. Po regulacji sprzęgła wymianie tarczy ( wedle instrukcji) tłoczek wysprzeglik wysuwa się jakieś 8mm poza obudowę do tego stopnia że widać oring. Co może być źle? tarcza nowa, łopatki ustawienie książkowo (jezdne 25mm wom 37mm od zagłębiania w pokrywie).
  10. jaki rozmiar?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v