Skocz do zawartości

rolniku360

Members
  • Postów

    3295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O rolniku360

  • Urodziny 06/15/1994

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

8050 wyświetleń profilu

Osiągnięcia rolniku360

  1. Dantur gdzie ty teraz ten środek znajdziesz
  2. W zimę też miałem brać talexa ale chyba do drukuje kasiory i wezmę sammasza
  3. Ja dziś zwinąłem pod kiszonkę na jutro i nie zapowiadany deszcz dopadał
  4. Silnik nie problem w koszta gorzej ze skrzynia jeszcze jak się trafi na takiego co ktoś już poskladal z kilku
  5. Jak oceniasz samasza? Jak sobie radzi jak np. Trafi w jakąś kretowine albo złapie trochę ziemi? Sąsiad kupił talexa i mówi że trochę ziemi i zaraz nie chce ciąć
  6. Ja bym zrobił na dole stopę i jedna nogę po środku z szerszego profila
  7. 2 pokos już?
  8. Jakieś wymiary można prosić i jaki profil zastosowales?
  9. Szkoda ze tak daleko bo bym wziął namiary na firmę od wiazarow
  10. rolniku360

    Byki

    No właśnie ciężko ale ja też wychodzę z założenia że lepiej mieć mamki i swoje cielaki niż modlic się o dobry towar z zakupu
  11. Skąd jesteś?
  12. rolniku360

    Ziemniaki

    Czym od chwastów pryskasz?
  13. rolniku360

    Byki

    Liczyłeś ile cie kosztuje utrzymanie krowy przez ten czas?
  14. Oczywiście sadze 25kg sadzeniaka to nie ma sensu opryskiwacza wyciągać
  15. Dla siebie kartofelkow się nie pryska ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v