Skocz do zawartości

hoodoowca

Members
  • Postów

    585
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

6352 wyświetleń profilu

Osiągnięcia hoodoowca

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • One Month Later
  • One Year In Unikat
  • Week One Done

Najnowsze odznaki

39

Reputacja

  1. hoodoowca

    Suszowe 2023

    dzisiaj jest decyzja.
  2. Tak rzuciłem pytanie trzeba trochę odkurzyć porobić zdjęcia i na OLX ,trochę zdrowie szwankowało to nie było jak.
  3. Może ktoś chętny na FT675DT -2013 pierwsza rejestracja 2014 -tylko1000mtg.
  4. alternator i paski ok.
  5. Witam jaka może być przyczyna falowania licznika obrotów ?Licznik skacze od zera do max albo stoi na zero.
  6. Trzeba było dać w dzierżawę ze względu na stan zdrowia ale sprzętu jakoś szkoda było sprzedawać no ale po co w końcu ma to wszystko stać po nowym roku chyba trzeba będzie zacząć to wystawiać .Całeżycie człowiek się dorabiał to tak jakoś szkoda..
  7. Panowie Ft 675dt 2014r 1000mtg da się to sprzedać? Likwiduje gospodarkę i już trochę stoi ..
  8. Najlepsza to wdówka.
  9. A jeśli skracanie wykonam chwilę za wcześnie to jakie negatywne skutki będą?
  10. o ile wiem do do na siew brane jest ziarno wyprodukowane w ubiegłym roku.
  11. Trochę z innej beczki zostało mi trochę pszenżyta i zastanawiam się czy dobrze by się paliło z ekogroszkiem bo mam trochę mało ,próbował ktoś
  12. siałem 3 razy na jednym polu plon bez różnicy oczywiście odpowiednie nawożenie i kwalifikat za każdym razem.Plon w granicach 6 t.
  13. panowie przerabiał ktoś WOM na szeroką taśmę i jaki to zdaje egzamin .Podobno nie trzeba kupować nowego tylko można przerobić.
  14. ja miałem kontrolę ale tylko powierzchni.
  15. Kolega robił wniosek w ODR i został poinformowany że jako zazielenienie może podać np. kukurydzę albo zboża jare podobno weszło to niedawno.Są tam jakieś inne przeliczniki podobnie jak przy strączkowych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v