kurna ,gdy czlowieka robota lubi, to najwiekszy upal,snieg,mroz na szychcie . jutro znowu..
nasi potrafia sie bawic..
chyba najwiecej ginie budowlancow..rolnicy tez sa bardzo wysoko.
ale o tym nie trabia w mediach..
ja za 26 big-bagow z faktura zaplacilem 100.