Skocz do zawartości

jacus

Members
  • Postów

    4096
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O jacus

  • Urodziny 02/14/1973

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    ok.krakowa

Ostatnie wizyty

22450 wyświetleń profilu

Osiągnięcia jacus

Wielki Mistrz

Wielki Mistrz (14/14)

  • Dedicated Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • Very Popular Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat

Najnowsze odznaki

4.2 tys.

Reputacja

  1. ta rudere wlasnie kupil wlascieciel firmy odlewajacej pomniki.. zrobili go w uja -nie da sobie tego wytlumaczyyc..wesolo bedzie.. ja nie jestem tak zaklamany jak inni -jestem inwalida i moge jechac z 50 km gora i przerwa. cywilizacja na tym polega ze moge sobie pojechac gdzie chce nawet do kocka autobusy chodza 😂
  2. u nas jest system rownowazny- nie wazne piatek ,swiatek czy sobota.. wszystko do etatu rowno platne.dopiero nadgodziny 200 %
  3. masz racje takich jak ty nikt sie nie boi .. kto normalny by na takie zadupie pojechal.. wstawilalem kiedys zdjecia tych rozwalonych domow,zrujnowanych cerkwi, dziurawych drog.. choc raz prawde napisales-ze twoi uciekli z zadupia 😂 cywilizacja na tym polega ze moge i autobusem,tramwajem czy pociagiem do dzieci podjechac..
  4. onuca ciebie jako ruskiej szmaty mam sie bac czy jako banderowca ??😂😂 z czym taka kura z grzedy moze startowac do kibica cracovii ?? ty dzieci juz wyeksportowales, wiec zostan zeby swiatlo zgasic.. bylem w sobote w takim zelaznym ,przez rok powierzchnie handlowa zmniejszyli o polowe...
  5. nie macie wgminie bezpaltnej pomocy prawnej i psychologicznej ?? bezplatna ,dla wybranych oczywiscie . takze tych niepelnosprawnych i karta duzej rodziny 😂
  6. kurna ,gdy czlowieka robota lubi, to najwiekszy upal,snieg,mroz na szychcie . jutro znowu.. nasi potrafia sie bawic.. chyba najwiecej ginie budowlancow..rolnicy tez sa bardzo wysoko. ale o tym nie trabia w mediach.. ja za 26 big-bagow z faktura zaplacilem 100.
  7. przydaloby sie i w polsce wprowadzic wewnetrzna granice- onuce i swirow z lubeslkiego nie wpuszczac za wisle.. sam na siebie wprowadzasz bicz ?? nawet w leningradzkiej oblaski takie upaly, ze onuce swiruja kompletnie ?? czemu piszesz- naszego panstwa- a nie otwarcie rosji ?? czego sie boisz .kazdy tu wie kim jestes ..
  8. z ciebie taki niemiec jak z wilimowskiego,klosego i podolskiego ?? troche sie rozni od naszej ..
  9. Jakoś do tej pory-odpukac w niemalowane -damych porządnych policjantów spotykam.. Może jak ktoś do nich normalnie mówi to i oni normalnie się za chorują. Chyba wczoraj czy przedwczoraj otwarli nowy komisariat, na FB komentarze samych świrów.gorszych niż tutejsi
  10. Ruskie przechrzcone onuce trzeba napierdalac nahajkami podwojnie..
  11. Trzeba było od razu zimne przyłożyć . Mi uczulenie przeszło z wiekiem.tez w niedzielę lata temu miałem pogotowie wzywane Ja też i nie narzekam.🤣
  12. co pieniadze robia z kobiety...
  13. se wentylator wlaczylem w domu...a ledwo 36 w cieniu bylo. pradu nie szkoda.gdyby liczyc kw po zlotowce to wczoraj sie instalacja splacila .w listopadzie bedzia 3 lata . chyba tego spod oswiecimia ...ja prawie 30 lat zaobraczkowany...
  14. Przyszło komuś ostrzeżenie że konta w Greene shakowali?
  15. znowu byles pod sklepem ?? ktora bys mial rocznice slubu ?? wiekszy pajaca niz ty to pewnie w calej parafii nie ma .. jak nie.. jak tak . plony pewnie rekordowe beda .. juz widze jak miastowy motor kupuje. chyba mu jeszcze nie potrzebny ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v