Skocz do zawartości
DawidMalw

Jakie macie pługi w C-385 do 1934?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pługi

DawidMalw    1

My mamy C-385A z pługiem 5-skibowym Unii Grudziądz z odkładniami od Atlasa.

Pług jest oczywiście 5x35cm.

Kamyk514    0

Wujek c385 ciąga pług trzy skibowy obrotowy Krone radzi sobie dobrze

ps: Nie pisz posta pod postem używaj Edit

Wiadomość z agroFakt.pl

agroinz    0

Ja mam U1002 bez turbo(tak już kupiłem) , a pług do tego 4skibowy x35cm...

ps szerokość opony 16,9...

Dyskusja jest na temat C-385 a nie 1004

to czemu jest w temacie "Jakie macie pługi w C-385 do 1934?"

DawidMalw    1
Mam pytanie czy plug unia grudziac 5-tka pasuje do c385A 4x4 z turem

Ja mam plug Unii 5x35. Pracuje on z Ursusem C-385A na ziemiach 3 klasy gdzie ma pod gorke oraz na w miare prostych odcinkach 5 i 6 klasy.

DawidMalw    1
a w jakim pługu w obrocie?

No co Ty,ciagnie zwykly bez obrotu. 4 obrotowa moze by pociagnol. Wszystko zalezy jakie masz ziemie. Czy glina,czy piach.Czy pod gorke,czy w miare prosto.Moze pozycz od kogos plug 4 obrotowa i zobacz czy da rade jesli masz gdzie sprawdzic.

MaxiKing    0

Ja do 1014 mam overuma 4 skibowego ustawiony jest na 40cm i pod stroma gore miałęm problemy ale glina ze 360 to myslałem ze nie przejade tak skakała B)

Krystian93r    0
Ja mam URSUS C-385 i mam płuk 4skibowyi niema cienszko!

Bo masz pewnie małe skiby :):) U nas 1201 teżz pługiem 4 skiby i też nie ma ciężko...wręcz lekko :) tyle że pewnie większe te skiby :)

benek79    13

Ja ursusem1614 tez ciagałem B-200 ale teraz mam Ibisa 4x48 na non stopach i idzie az miło patrzec.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja dawniej c385 oralem ruskim 4 skibowym ale wtym roku kupilem overuma 4x40 na zabezpieczeniach gumowych.osiemdziesiątka juz przy takim ma co robic bo u mnie straszne gliny są

mirasek    7

912 wcześniej pracował głównie z ruskim 4-skibowcem, czasami z Fortschrittem 3-skibowym rozstawionym na 3x42. Obecnie już raczej nie wyjeżdza w pole.

912 sąsiada chodzi z jakimś niemieckim 4x35, kilka razy pracował też ze wspomnianym wyżej 3x42

Pola to głównie piaski oraz lekkie glinki.

raf12    7

385A pług 5x30 na glinie 2terenowa a na normalnej 3,1szosowa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ben73
      Witam czy ktoś posiada ursusa c-385a z agregatem talerzowym 2,7m z hydropakiem lub 3,0m  i jak daje sobie radę. Ja mam 3,4,5 klasę ziemi.
    • Przez arassso
      Co sadzicie o cięzkich ursusach 4 garowychtypu 385 902 912 itd . ja mam 385 i jestem zdowolony przydałby sie naped ale i bez tego bardzo dobrze sie sprawuje co wy o nich sadzicie??
    • Przez lajkzxc
      Witam. Ostatnim czasem zauważyłem że ursus 1634 stracił ,że tak powiem trochę na werwie. Iść idzie ale jednak to to nie co było wcześniej.  Trochę bardziej mułowaty sie zrobił. Podłączyłem  manometr aby sprawdzić ciśnienie doładowania i na postoju po dobrej przygazówce wskazówka ledwie się bujnie. Próbowałem puścić go na drogę, trójka i but to tak przy rozpędzaniu do 0,2,   może 0,3 bara wskazówka podskoczyła.    Jako takiego dymienia nie obserwuję, z odpalaniem zero problemu.   Co to może być?   Turbo,  Korektor dawki? Odłączałem korektor dawki, ten wężyk to brak zmian.  NIe chce bez potrzeby zmieniać turbiny jezeli jest ok.   Pozdrawiam i prosze o opinie. Jakie ciśnienia uzyskujecie w swoich szóstkach?
    • Przez Wojtek
      ile wam palą te ursusy na mtg i na ile godzin pracy ciezkiej lub lekkiej starcza pełen gorny zbiornik
      jak bym nie kombinował czy jezdząc na obrotach 1500-1700 w orce czyw innych pracach czy obrotach 2100-2400 zawsze mi gasnie ciagnik z braku paliwa po około 7 godzinach,( mam 1224, pzrez kilka dni chodziła w turbo ale sie zatarła i znowu jest bez turbo, pompa jest spowrotem zmieniona od bez turbo)