Zaloguj się, aby obserwować  
pawlak7

Kapitalka zetora 7211

Polecane posty

pawlak7    0

Witam jak myslicie kiedy nalezy robic remont silnika zetora 7211 jakie sa objawyy? Moj jest juz dosyc slaby tzn z kultywatorem 2M to tak trojka i brzuch go boli na co zwracac uwage?Jak wymieniac to co? z jakimi kosztami sie to wiaze? podzielicie sie opinia i doswiadczeniami? dziekuje z gory.

Edytowano przez tommy66692
Pisanie posta duzymi literami

Adik_ziel    3

Nie chce być chamski ale mogłeś sie zapytać tu http://www.agrofoto.pl/forum/Kapitalka-do-...7211-t5391.html

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

tommy66692    76

kolego @pawlak7 nie to subforum-oczywiscie przenosze a druga sprawa to nie pisze sie posta wielkimi literami, jestes nowy wiec przeczytaj regulamin bo jak nie to poleca ostrzezenia.

@Adik_ziel temat zostanie bo jednak troszke inne sa :D

Wiadomość z agroFakt.pl

igorass    32

Właśnie, może warto podać troszkę więcej objawów jak wspomniane powyżej zużycie oleju czy też nadmierne dymienie itd. Wierz mi że znajdą się w Polsce gleby i warunki gdzie nawet najlepiej utrzymany Zetor 7211 może mieć problemy z kultywatorem 2m na 3 biegu. :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez lexiflexi
      Cześć. Mam taki problem ze w moim zetorze jest dość mało paliwa w odstojniku... niedawno kupiłem 5211 i tam jest pełny odstojnik (mowa tu o silniku który pracuje) w 7245 nawet połowy nie ma tego odstojniku... zaciekawiło mnie to... z góry dzięki za pomoc 
    • Przez leszekd
      Witam
      Czy ktoś się spotkał z zetorem w którym montowano silnik perkinsa 4ro cylindrowy??
      Dodam że chodzi tutaj o maszynę wywodzącą się klasy np xx11 (np 6011) stary zetor z perkinsem.
      Brak jakichkolwiek danych tabliczki pozrywane.
    • Przez Piotruniu25
      Ile wchodzi płynu do układu chłodzenia w 5211?Dzisiaj wymieniałem i nie wiem ile powinno wejść.
    • Przez wyrebski1
      Witam!
      Mam problem z Zetorem 72.11 a mianowicie "bierze" olej. Zauważyłem, że leci on taką rurką, która wychodzi z pokrywy z prawej strony ciągnika. Czy silnik już nadaje się do remontu? Co Wy na to?
    • Przez szczepan5
      Witam. Mam problem z ciśnieniem w zetorze forterra 115. Zrobiłem kapitalny remont nowy wal panewki korbowody tuleje tłoki i nie było cisnienia. mial 3 na zimnym silniku. Po czym zmieniłem całą pompe zawor sprezynke smok. I cisnienie nadal slabe maks 3.2.na zimnym silniku. co może byc nie tak. Bo juz sam nie wiem. Prosze o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.