Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jacek456

awarja w mtz-cie

Polecane posty

jacek456    0

Mam pewien problem z mtz 82, a mianowicie spaliny wydmochuje przes korek wlewu oleju. Na początku muslałem ze uczczelkę wydmuchalo i gdy zdiolem glowice to na taka wugladala. Wsadzilem nowa i po pol godziny pracy ciagnikiem bylo to samo tylko kiedy zdiolem glowice uszczelka byla cala. i niewiem z kad jest ten wyciek. za wszelkie pomysly dziekuje. :D

zuczek015    2

witam

jak uszczelka jest cała to może być pęknięty tłok lub pierścienie ,jak rozebrałeś to tuleje były porysowane bo jak są rysy to może być to . Chyba że

są na tulejach duże progi czyli już są zużyte i kompresja wali do skrzyni korbowej . U mnie też kopci ale z odpowietrznika ale jak się dobrze rozgrzeję !

Marcin1987    1

@zuczek015 ma rację albo pęknięte pierścienie albo tuleje mają duże progi.Jeżeli tuleje są ok to powinna wystarczyć wymiana pierścieni a jeśli sytuacja się będzie powtarzać to tylko remont

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak jak w poprzednim poście,sprawdz czy nie jest zapchane odpowietrzenie skrzyni korbowej.

jacek456    0
odma mogla sie zapchac. mogly ci sie pierscionki zapiec i stoja nie pracuja. we wladku tak mialem

Odma nie jest zapchana bo przeznia też wyzucalo spaliny. Jutro sprawdze pierscienie i dam znac.

jacek456    0

Okazało sie ze na jednym tloku byl zapieczony pierscien i dzisiaj wszystkie wymienilem. Dzieki za pomoc. To na tyle. :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować