Skocz do zawartości
marian2011

Naprawa siłownika przyczepy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy
marian2011    111

Przyczepa łódka 4 tony ciekł siłownik ,nigdy nie robiliśmy ale żadnej filozofii nie powinno być ,rozbiórka pierwszy kołnierz wkręcany lekko odkręcili na drugim kołnierzu trochę zapieczony ale odkręcony ,mają po 3 oringi kupić założyć i ok,. jednak jak wyjąc ten najgrubszy tłok z rury siłownika ,wygląda że ten kołnierz w rurze nie wykręcany tylko całość odlew z rurą ,i tłoka nie da się wyjąć ,wygląda jakby tłok wstawili potem zaspawali denko rury ,ktoś podpowie

marian2011    111

Dzisiaj nie pojadę aby zrobić zdjęcie , na tabliczce siłownika jest wybite PH 4 ,trochę narobiło się w maszynach traktorach i coś umiem ale ,ta budowa zaskoczyła mnie ,na dzisiaj widzę to tak że uszczelki można wymienić w dwóch górnych tłokach a ten najgrubszy w fabryce wsadzony i zaspawane denko ,może kogoś dorwiemy co powie nam konkretnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?