Skocz do zawartości
adikpl1

Palce podbieracza - oryginał vs zamiennik

Polecane posty

adikpl1    179

Witam, Co sądzicie o zamiennikach palców podbieracza np.  firmy Waryński?

Po 6 latach użytkowania prasy John Deere 623 lawinowo zaczęły łamać się palce podbieracza. Mam do wymiany kilkanaście palców.

Oryginalny w serwisie to koszt około 15 zł za sztukę, zaś zamiennik Waryńskiego 7,45 zł za sztukę.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomcio123    0

Ja kupowałem w Grene do Krone po około 9zł zamiennik nie wiem jakiej firmy, oraz oryginały po około 15zł. Z tych oginałów to żaden jeszcze się nie złamał a z zamienników to sporo poszło na złom. Moim zdaniem nie warto kupować zamienników.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nowak006
      Witam
      Mama taki problem z moim jeleniem otóż podczas jazdy brakuje mu mocy jadać samym pustym ciągnikiem na pełnym gazie pokazuje zaledwie 1900 obr a czasem nawet mnie po czym sie zapowietrza, gaśnie i trzeba go odpowietrzać potem jakoś odpali. dodam ze pompka w baku wymieniona filtr tez był wymieniany a i najczęściej dzieje się to jak poziom zbiornika sięga polowy albo spada poniżej wiec jest to trochę uciążliwe jak by ktoś wiedział jaki może być problem to proszę o podpowiedz
    • Przez feliksio
      Witam, jestem w trakcie zamawiania JD 6145R. Nie mogę się zdecydować jaki rozmiar opon wybrać. Standardowe z tyłu to 38 cali. Wydaje mi się to mało przy profilu 65 (szerokość 650). Natomiast za dopłatą 10 000 zł netto można wziąć tył-650/65R42 przód-540/65R30. Ta sama cena jest za dopłatę 650/75R38 i 540/75R28. Co o tym sądzicie? Mniejsza średnica i więcej gumy czy większa średnica i mniej gumy?
    • Przez TopAgroPlus
      Witam
      Mam pytanie ile czynnika wchodzi do układu klimatyzacji w John Deere 7730 i dlaczego zamarza rurka niskiego ciśnienia przy sprężarce?

• Przez MichalSiemano
      kupie koparko ladowarke jcb  4cx lub 3cx
    • Przez Roman2
      Kupiłem w tym roku prasę John Deere 582 używaną i mam z nią pewien problem.
      Mianowicie przy podawaniu siatki, zostaje ona owinięta na wałku gumowym, a nie podana na snopek. 

W czym tkwi problem? Proszę o pomoc i pozdrawiam.