News
adikpl1

Palce podbieracza - oryginał vs zamiennik

Polecane posty

adikpl1    212

Witam, Co sądzicie o zamiennikach palców podbieracza np.  firmy Waryński?

Po 6 latach użytkowania prasy John Deere 623 lawinowo zaczęły łamać się palce podbieracza. Mam do wymiany kilkanaście palców.

Oryginalny w serwisie to koszt około 15 zł za sztukę, zaś zamiennik Waryńskiego 7,45 zł za sztukę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość tomcio123   
Gość tomcio123

Ja kupowałem w Grene do Krone po około 9zł zamiennik nie wiem jakiej firmy, oraz oryginały po około 15zł. Z tych oginałów to żaden jeszcze się nie złamał a z zamienników to sporo poszło na złom. Moim zdaniem nie warto kupować zamienników.

robert1100    3

Mam u siebie i oryginały i zamienniki Waryńskiego. Nie widzę jak na razie żadnej różnicy. Jedynie w cenie...

Nie ma sensu wchodzić w dyskusję z idiotą, ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Gadom
      Witam serdecznie. Na wstępie powiem, że w rolnictwie jestem obecny od niedawna. Mimo dużej wiedzy z zakresu motoryzacji (głownie samochody osobowe), niestety nie znam się na kruczkach w przypadku ciągników. Inaczej mówiąc, typowych problemach danych modeli, na tym na co zwracać uwagę w przypadku zakupu używanego ciągnika itd.
      Z racji, że w gospodarstwie, w którym pracuję przyszedł moment na zakup dużego ciągnika rolniczego, to potrzebowałbym od Was pomocy. Szukamy ciągnika o mocy +- 250 KM, ponieważ poważnie myślimy o uprawie pasowej w przyszłości. Nasz wieloletni dostawca różnych używanych maszyn (i nie tylko) zaoferował nam ostatnio możliwość zakupu John Deere'a 8520 z Danii. Z mojego punktu widzenia sama Dania już wzbudza podejrzenia, bo jeżeli chodzi o samochody osobowe z Danii, to głównie ściąga się te mocno wadliwe lub bite, ponieważ innych się nie opłaca. Mówiąc dalej, jest to ciągnik z roku 2005, a cena za niego to: netto 64 000,- euro. Wydaje mi się, że to za dużo, ale chciałbym dowiedzieć się tego od osób bardziej siedzących w temacie. Dorzucam zdjęcia.
      Czy ten model jest wart uwagi? Jak z jego skrzynią? Czy są jakieś szczególne rzeczy, na które trzeba uważać, a w związku z tym nie kupować go w ciemno z Danii (bez oglądania)?
      Z góry dzięki za wszelką pomoc.

• Przez adam268
      Witam, poszukuje ciągnika fendt farmer 311 lub John deere 6610. Prosiłbym o opinie, a jeśli ktoś ma na sprzedaż to zapraszam do kontaktu
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich ,gdzie w województwie wielkopolskim lub sąsiadujących kupię naprawdę dobry używany traktor John Deere z oryginalnym przebiegiem i dobrym wygladem !! Najbardziej interesuje mnie 6920,6920S lub7710 ,7810. Jaka firmę bądź , dealera ,handlarza a nie picera polecacie????
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Proste i szybkie pytanko 
      JD 6130R AQ ( AP nie wchodzi w grę ) czy Case Maxxum 135 CVX ?
      Macie jakieś porównanie ? 
      Ciągnik przeznaczony do pracy z rozsiewaczem 2750l +700kg waga własna, opryskiwacz 3000l +2t waga własna, transport. 
      Teren podgórski. 
      Chodzi mi tylko i wyłącznie o pracę, ceny znam. 
    • Przez XkajkopterX17
      Witam, szukam posiadaczy ciągnika John Deere 6110r, czy ciągnik jest wystarczający do prac średnio-ciężkich, chodzi w skrócie o zastąpienie John Deere'a 6420 Premium
      Jaką posiadacie opinię na jego temat jak wyglądają jego rzeczywiste osiągi, spalanie itd.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.