BartoszFederowicz

spalanie 515c

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    89

Temat powierzchownie wydaje sie być głupi, ale nie jest, jeśli ktoś goni traktory w transporcie to przecie liczy ile spali choćby w przeliczeniu na 100km...

fireseba    152

412 pali 10l/h przy 40km/h w trasie czyli 25l/100km, w mieście 30l. Z ładunkiem 20ton spalanie wynosi 37-40l/100km

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Anetka1    153

611 to przy orce spali nawet 14 l na godz i w tym czasie przejedzie jakieś 6 km to na 100km spali  około 150 l to więcej jak czołg to lepiej kup se TANKA/czołga/

Edytowano przez Anetka1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez FenDem
      Witam.Mam problem z Fendt'em, poblem jest z odpalaniem poniewaz po zgaszniu silnika nie chce odpalic(kreci kreci i nic) trzeba wyjsc podpompowac na pompce paliwo przy filtrze i szybko wskoczyc do kabiny i odpalic i jakos złapie, lecz nie trzeba szybko to zrobic bo po jakis 10 sekundach po pompowaniu nie odpali.
      Filtry zostały wymienione na nowe lecz dalej od 2 tygodni jest to samo czy jest ciepły czy zimny.
      Fendt 826 vario rok 2014.
    • Przez kuba121426
      Witam.Ma problem mój fendt w zimę ciężko pali.Chciałbym założyć do niego świece żarowo tylko nie wiem jak.Może ktoś
      z was zakładał i mógł by mi napisać  lub podesłać schemat.Model: Fendt 105 ls turbomatik  
    • Przez Piotr190497
      Witam który z tych ciągników lepiej wybrać Fendt 412 vario z początkowych lat produkcji do 2006 roku(mam zamiar kupić do 160 tyś bez tura) lub Fendt Favorit 512. Wiadomo vario będzie droższy w zakupie i utrzymaniu.Ciągnik by pracował na ok 80 ha jako główny lecz mam ziemie lekkie wiec i 412 vario też by se radził u mnie w pracach polowych. Który z nich był lepszy do ładowacza czołowego głównie chodzi o skrzynie vario jak się spisuje w ładowaczu czołowym. Ogólne wady i zalety tych dwóch serii 400 i 500. Ponieważ mam już fendt 309 lsa i chciałem kupić coś nowszego  i większego.
    • Przez kikol
      witam wygasł mi boczny ekran w fendzie 716 vario co może być przyczyną?? kod błędu 0.0.12 bezpiecznik ok prosze o pomoc
    • Przez Zefir
      witam zna ktoś może zamiennik oryginalnego wyświetlacza fendt ? 3 raz kupuje i co pół roku już jest zalany , co zrobić ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.