Dzień dobry mam problem w fendzie 308 farmer turbomatik z 1996 roku, a mianowicie nie opuszcza mi podnośnik w kabinie, ale podnosi, na błotnikach wszystko działa opuszcza i podnosi ,co to może być za przyczyna, ciągnik posiada EHR, tam chyba na tym pokrętle panelu sterowania jest linka bo mi coś się zacinało przy opuszczaniu i wreszcie przestało działać, z góry dziękuje za podpowiedż w tym temacie.