patrykc330

C-330 przerywacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
patrykc330    159

mam problem z przerywaczem, po jego wymianie na wysokich obrotach szybko miga a na wolnych normalnie, co może być przyczyną ?

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    1466

Drugi przerywacz aprawdzisz szybciej niż zdazysz włączyć kompa i pisać temat bez sensu

lukaslukas    65

a jutro post: słabo miga - czy to wina przepalonej żarówki? za parę lat w tym kraju nie będzie miał kto myśleć ;(

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już nie ma kto myśleć.

elektrotech    4

jestescie upierdliwi- to forum  a nie prywatne opinie

dość częsty problem przy złej masie jak sie okazuje -przetestowane

oczywiscie nie ma informacji jaki to przerywacz bimetal czy elektroniczny ale  coś widze ze bimetal to normalne ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nasters
      Witam mam pytanie odnośnie tego czy można wykonać kalibracje ehr w ciągniku Lamborghini 1060 otóż duże pokrętło od kontrolowania głębokości pracy po przekręceniu delikatnie w strone podnoszenia podnosi już do końca to samo z opuszczeniem chyba ze podczas przekręcania w strone podnoszenia np. gdy pozycja ramion będzie po polowie cofniemy pokretlem delikatnie do tylu to podosnik się zatrzymuje
    • Przez Paweł_478
      Witam mam pytanie mam w ciągniku gniazdo 3 pionowe i mógłbym do niego podłączyć dwie lampy robocze bez żadnego problemu ?  z góry dzięki 
    • Przez ReverS07
      Witam! Chciałbym kupić lampkę wewnętrzną do oświetlenia kabiny. Widziałem taka w c330 po prawej stronie obok dachu i chciałbym taką kupić. Wiecie gdzie coś takiego kupić lub jest gdzieś na internecie?
    • Przez elektrotech
      Szukam danych tego rozrusznika do tego ciągnika -na obecna chwile mam pokombinowany z Żuka.
      Zna ktoś model tego rozrusznika albo gdzie kupić??? -może ktoś ma używany???
      Czy ma Plus na masie???

PS: Ciągnik ma starego typu zawieszenie z przodu na 6 śrub.
    • Przez ursus1395
      Drodzy agrofotowicze mam pytanie związane z założeniem alternatora do 330 no i ma pytanie czy pasek ten co był przy prądnicy morze zostać czy trzeba nowy ???? i czy akumulatory wytrzymują jak cały dzień się jeździ bo słyszałem ze nie wytrzymują i trzeba jeździć na włączonych światłach ????? o i inne pytanie to czy wiecie czemu jak w lato trochę w polu porobił c 330 to akumulatory były wilgotne na wierzchu w okolicach biegunów jak zdejmowałem pokrywy to to zauważyłem ale jak jeździło się nawet bez pokryw to to samo było i klemy się często upalały a nie wiem czemu ale nie wiem czy na to wpływ nie miało to ze tawotem tym zielonym były smarowane jak zakładano je bo podobno tawot pod pływem prądu elektrycznego utlenia miedz ???? zapraszam do wypowiadania się na ten temat i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.