majes

suszarnia podlogowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
majes    4

Kolejne żniwa mokre wiec dumam nad zrobieniem suszarni.
Powiedzcie czy sprawdzi się taki system.
Kilka rur perforowanych blisko oddalonych od siebie wbijałbym w pryzmę zboża lub rzepaku. Poglaczam do tego nagrzewnice (jaka?) i ładuje cieple powietrze w te rury. Wyciągam, mieszam turem ziarno i znowu wbijam. I tak kilka razy.

.

Sadek    597

Kolego takie suszarnie były nazywały się tunelowe jak się nie mylę, teoretycznie powinno zdać egzamin a co pokaże praktyka?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez slawek4020
      Witam potrzebuje wymiarów ,kątów w łyżce do tura ,ponieważ planuje ją zrobić przez zimę. Jak ktoś kupił nową łyżke to niech pomierzy mi się przyda;)Z góry Dzięki
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez MarcinNH
      Witam kupiłem sobie przyczepę i tak przy niej robię. Jest sprawa peknietej osi pepiki do zaspawaly do tego dospawali ceownik plaskowniki. Odpaliłem to i zobaczcie jak jest peknieta. Co proponujecie zrobić? Ja bym to rozcial i wstawił do środka rurę. Macie jakieś inne propozycje 

• Przez Leus
      chcę podłączyć dwie taśmy led do jednego włącznika, za pomocą czego to zrobić ma to pracować w trudnych warunkach narażone na oprysk z opryskiwacza, lub jak to zabezpieczyc
    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.