John125

Jaką ładowarkę wybrać?

Polecane posty

John125    0

Witam! Planuję kupić ładowarkę przegubową (łamaną w połowie) o szerokości od 1.20 do 1.50 w przedziale cenowym do 30.000. Ładowarka będzie wykorzystywana do codziennych obowiązków w gospodarstwie czyli wożenie kukurydzy, kiszonki, słomy, wkładania beli na owijarkę oraz rozładowywania bel z przyczepy. Proszę was o podawanie propozycji, z góry dziękuję!

Wiadomość z agroFakt.pl

Jakub667    90

Witam myślę nad zakupem miniładowarki żeby była tak max 1.20m szerokości i cena do 60tyś co byście polecili i jaka była by najlepsza do moich pomieszczeń . 
A wygląda to tak że chciał bym z korytarza szerokość 2.8 m wjeżdżać do każdej klatki osobno . I jaka ładowarka była do tego najlepsza typu bobcat bez osi skrętnych czy jakaś przegubowa ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez chwiolas
      Witam. Przestały mi działać suwaki od wysuwu ramienia i 4 sekcji. One są sterowane elektrycznie. Nie znam się na tym, a juz kilka osób mówiło mi ze to wina płytki w Joysticku. Problem w tym ze cały joystic to koszt 7 tyięcy netto. A naprawa płytki około 2 tys. Dowiedziałem się ze te płytki mają wadę fabryczną i muszą sie popsuć. U mnie popsuła się rok po gwarancji. Miał ktos podobny problem? Czy mozna wg Was ugryźć problem przez firmę New Holland?
    • Przez Vroobel
      Witam! 
      Właśnie kupiłem ładowarkę matbro ts 290, ktoś się orientuje jaki olej powinien być w skrzyni?
    • Przez Lukas85
      Zauwazyłem w swojej ładowarce że podczas hamowania pedał hamulca wciska sie praktycznie do podłogi. Ktoś moze mi potwierdzic czy tam powinno byc czy to znaczy ze cos sie konczy? Ładowarka hamuje tylko trzeba mocno wcisnac pedał. Płynu w zbiorniku jest w normie.
      Druga sprawa dotyczy olei. Znalazłem w instrukcji że do piast i tylnego mostu ma byc olej 80W90. Został mi taki olej firmy Akcela ktory kupowałem do ciagnika case, czy moge go zalac takze w manitou? do przedniego mostu zalewa sie jakis olej przekladniowy do pracy z hamulcami mokrymi. Ktos może mi cos polecic? I jeszcze jedno pytanie - jaki zalać olej do skrzyni? Do silnika ma byc 15W40. Ten także został mi od case firmy Akcela chyba moze byc?

• Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez kotwczapce
      Witam. Szukam pomocy jak rozmontować ramię teleskopu 30.9 (trzyczęściowe). Mam wyciek i nie mogę go namierzyć. Nie mogę znaleźć przedniego mocowania siłownika.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.