jacek8441

pszenica zimowa

Polecane posty

jacek8441    8

jaka pszenice ozima polecacie do siewu o dobrym przezimowaniu i wysokim plonie na średnie klasy ziemi :) ? :) 

Renault145    4

ja sieje ostroge. i na warminsko mazurskim były problemy z zimowaniem u sąsiadów a u mnie ostroga się śmiała

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelmf    42

ją sieję tonację przezimowała na 99% był mały ubytek plonuje ok. 6-8t. zależy od roku. P.S a tak wogule to ile lat siejecie pszenicę od wzięcia z centrali

wilhelm    403

@pawelmf - nie kuś, bo jestem w stanie powrócić w tym roku do starej, dobrej Tonacji :D Złego słowa nie powiem o tej odmianie. Jedyny minus, to podatność na mączniaka, ale to żaden problem..

tomekZ058    86

a jaka odmiana żeby dobrze przezimowała i w monokulturze (3 lata) ,może być paszowa

u mnie Patras przezimował bardzo dobrze po zimie siana po pszenicy ozimej i na pewno z niej nie zrezygnuje chociaż chciałbym spróbować jeszcze Tobaka lub Torasa

a jeśli chodzi o ceny w moim regionie,to na pszenicę skupy są i młyn,cena 560 a żyto tylko cwaniakom którzy oferują 428 bo nie ma innej możliwości na sprzedanie

BIGAGRO    11

Polecamy ofertę ozimin dostępnych w naszym sklepie internetowym :)

Pszenica ozima: Arkadia, Sailor, Julius, Hondia, Patras, Artist oraz pszenica oścista ozima: Ostroga, CH Combin, Ostka Strzelecka.

Szczegółowe informacje oraz ceny znajdziesz tutaj: http://big-agro.pl/?s=pszenica+ozima&post_type=product

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Armand    24

Miał ktoś Artist odmianę i podzieli się doświadczeniami?

Klienci, którzy mieli są zadowoleni. Siejemy ją u siebie w tym roku więc opiszę jak wyjdzie :) Siejemy również z nieościstych: Rotax, Patras, Julius, Arkadia, Hondia - polecam!

micgal39533    64

Arktisa siałem i nic nie wymarzło przezimował ładnie i plon też dobry 

a jaka była wysokość bo u mnie jak pójdzie na stanowisko po warzywach to może się położyć jak będzie za wysoki 

szymon91    10

a jaka była wysokość bo u mnie jak pójdzie na stanowisko po warzywach to może się położyć jak będzie za wysoki 

skracałem go 2 razy antek 725 SL 2 l na hektar i cerone 480SL 0,75l na hektar i było bardzo dobrze 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.