jacek8441

pszenica zimowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelmf    63

ją sieję tonację przezimowała na 99% był mały ubytek plonuje ok. 6-8t. zależy od roku. P.S a tak wogule to ile lat siejecie pszenicę od wzięcia z centrali

wilhelm    405

@pawelmf - nie kuś, bo jestem w stanie powrócić w tym roku do starej, dobrej Tonacji :D Złego słowa nie powiem o tej odmianie. Jedyny minus, to podatność na mączniaka, ale to żaden problem..

tomekZ058    90

a jaka odmiana żeby dobrze przezimowała i w monokulturze (3 lata) ,może być paszowa

u mnie Patras przezimował bardzo dobrze po zimie siana po pszenicy ozimej i na pewno z niej nie zrezygnuje chociaż chciałbym spróbować jeszcze Tobaka lub Torasa

a jeśli chodzi o ceny w moim regionie,to na pszenicę skupy są i młyn,cena 560 a żyto tylko cwaniakom którzy oferują 428 bo nie ma innej możliwości na sprzedanie

BIGAGRO    11

Polecamy ofertę ozimin dostępnych w naszym sklepie internetowym :)

Pszenica ozima: Arkadia, Sailor, Julius, Hondia, Patras, Artist oraz pszenica oścista ozima: Ostroga, CH Combin, Ostka Strzelecka.

Szczegółowe informacje oraz ceny znajdziesz tutaj: http://big-agro.pl/?s=pszenica+ozima&post_type=product

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Armand    24

Miał ktoś Artist odmianę i podzieli się doświadczeniami?

Klienci, którzy mieli są zadowoleni. Siejemy ją u siebie w tym roku więc opiszę jak wyjdzie :) Siejemy również z nieościstych: Rotax, Patras, Julius, Arkadia, Hondia - polecam!

micgal39533    74

Arktisa siałem i nic nie wymarzło przezimował ładnie i plon też dobry 

a jaka była wysokość bo u mnie jak pójdzie na stanowisko po warzywach to może się położyć jak będzie za wysoki 

szymon91    11

a jaka była wysokość bo u mnie jak pójdzie na stanowisko po warzywach to może się położyć jak będzie za wysoki 

skracałem go 2 razy antek 725 SL 2 l na hektar i cerone 480SL 0,75l na hektar i było bardzo dobrze 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Hardy67
      Posiał ktoś w tym roku odmiane Hondia? Lub ma doświadczenia i chętnie by się podzielił na forum o tej odmianie , interesuje mnie wszystko .
    • Przez Szary12
      Pierwszy raz w moim gospodarstwie a na razie wygląda super siew 170kg/h klasa ziemi 3/4
    • Przez swiezak00
      Pszenica Harenda siał ktoś na zimę?? jakieś opinje?
    • Przez Dziuba
      Witam. Siał ktoś z was pszenice KWS Ozon i pszenżyto Lombardo?? Jakies opinie porady będę wdzięczny😉
    • Przez Szary12
      Pszenica Belissa lekko porażona przez środek chwastobójczy Boxer + Legato Stan na 26.10

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.