Skocz do zawartości
rafi1234

Same Laser - problem przy zmianie biegów

Polecane posty

rafi1234    0

Witam wszystkich , 

Mam problem przy zmianie biegów. Słychać czasami zgrzytanie ze skrzyni biegów . Biegi nie wchodzą płynnie . Czy jest to wina sprzęgła ?

Onerif    4

jeśli je wcisniesz i wrzucisz bieg traktor ze tak powiem traktor rusza do przodu?

massey76    6

jak np ze zmiany jazdy w przód zmieniasz na jazdę do tyłu musisz to zrobić dodatkowo z hamulcem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

rafi1234    0

Ok, dzięki za pomoc . A przy tej trzeciej dźwigni(wsteczny) musi być wąs dospawany ? U mnie ktoś dospawał śrubę . A czy odzienie wlewa się olej do przekładni i skrzyni biegów . Czy to jest  połączone ? 

post-156703-0-42937600-1468489221.jpg Możecie mi opisać trzy dźwignie od biegów  . Byłbym wdzięczny . 

jeśli je wcisniesz i wrzucisz bieg traktor ze tak powiem traktor rusza do przodu?

Nie , mam problem tylko przy wrzucaniu wstecznego , Ktoś przyspawał do dźwigni śrubę , chyb a powinno coś takiego być tam , ale u mnie najwyraźniej ktoś to kiedyś ułamał . Czy to może być przyczyną problemu przy wrzucaniu wstecznego 

post-156703-0-56618600-1468489375_thumb.jpg

Edytowano przez rafi1234

lukaschels    57

czerwona gałka to zmiana połowę szosowe, najbliżej drzwi rerwers a po środku biegi. mówię na podstawie tego co ja mam w same

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jendrek88
      Witam wszystkich interesuję się kupnem tego modelu ciągnika,czy ktoś jest w stanie mi poradzić czy to dobra decyzja czy lepiej się wstrzymać? proszę o opinię w tym temacie.

• Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez Maniek24240
      Witam, mam problem z nowym nabytkiem Deutz-Fahr Agrotron 200, 1998 rok, dziś podczas prac polowych zaczął się zakopywać i odziwo wszystkie koła kręciły a napęd nie był załączony , nie można wcale rozłączyć napędu i ciągnik przy wyższych biegach szarpie obstawiam że wina tkwi w elektrozaworze tylko nie wiem który to. Mam nadzieję że coś mi doradzicie jak można naprawić te usterkę aby ten napęd się rozłączał , dodam że dioda na pulpicie od przedniego napędu reaguje na przycisk ale poza tym nic się nie dzieje
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez jaszczur2008
      Witam
      Niedaleko mnie jest na sprzedaz Same Corsaro 70 chlodzony powietrzem.
      Rok temu mial kompletny remont silnika. Niby ma wsadzone wieksze tloki od 90konego. Jest to mozliwe?
      Pozatym wszystko sprawne z kabina bez przedniego napedu zarejestrowany i oplacony.
      Opony przod 70%, tyl 40%.
      Caly odmalowany.
      Ile orientacyjnie moze byc warty?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.