Skocz do zawartości
rafi1234

Same Laser - problem przy zmianie biegów

Polecane posty

rafi1234    0

Witam wszystkich , 

Mam problem przy zmianie biegów. Słychać czasami zgrzytanie ze skrzyni biegów . Biegi nie wchodzą płynnie . Czy jest to wina sprzęgła ?

Onerif    4

jeśli je wcisniesz i wrzucisz bieg traktor ze tak powiem traktor rusza do przodu?

massey76    6

jak np ze zmiany jazdy w przód zmieniasz na jazdę do tyłu musisz to zrobić dodatkowo z hamulcem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

rafi1234    0

Ok, dzięki za pomoc . A przy tej trzeciej dźwigni(wsteczny) musi być wąs dospawany ? U mnie ktoś dospawał śrubę . A czy odzienie wlewa się olej do przekładni i skrzyni biegów . Czy to jest  połączone ? 

post-156703-0-42937600-1468489221.jpg Możecie mi opisać trzy dźwignie od biegów  . Byłbym wdzięczny . 

jeśli je wcisniesz i wrzucisz bieg traktor ze tak powiem traktor rusza do przodu?

Nie , mam problem tylko przy wrzucaniu wstecznego , Ktoś przyspawał do dźwigni śrubę , chyb a powinno coś takiego być tam , ale u mnie najwyraźniej ktoś to kiedyś ułamał . Czy to może być przyczyną problemu przy wrzucaniu wstecznego 

post-156703-0-56618600-1468489375_thumb.jpg

Edytowano przez rafi1234

lukaschels    56

czerwona gałka to zmiana połowę szosowe, najbliżej drzwi rerwers a po środku biegi. mówię na podstawie tego co ja mam w same

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agrotechno
      Witam, mam problem.Nie dawno uszkodziła mi się budowa tylnego mostu w samie dorado z roku 1999, i czy dało by się to naprawić czy trzeba wymienić cała obudowę mostu ?
    • Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez Barm03
      Szanowni Agrofotowicze , 
      mam problem ze wspomaganie w Samcu, mianowicie, jak jest zimny to przy ciut wyższych obrotach lekko kręci się kierownicą, natomiast jak się rozgrzeje to koniec, w miejscu nie można ukręcić, podczas jazdy nie jest źle, jak ostygnie jest ok. Mam takie pytanie, czy temu jest winna pompa od wspomagania ? W którym miejscu jest ona zlokalizowana w traktorze ? Czy jest jakiś zbiornik w którym uzupełnia się olej ? Jaki olej lać do wspomagania ? Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez pabloXSame90
      Witam Panowie potrzebuje pomocy. Zaświeciła mi sie ta kontrolka i kompletnie nie wiem od czego to może być. Proszę o szybką pomoc.
    • Przez Tomson5120
      Cześć! Mam problem, ponieważ nie wiem jakie założyć opony na przód. Tylne opony to wymiary 16.9 r38 . W tej chwili ciągnik na przodzie posiada opony o wymiarach 14.9 r 24. W tych oponach przód  ciągnika jest lekko do góry i nie stoi równo ( dodam że przednie opony są prawie łyse). Ciągnik był nie dawno kupiony. Może powinny być 13.6 r 24 ? Doradcie mi jakie opony wybrać na przód. Rok ciągnika to 1989 r. 
      Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź