Polecane posty

sebas97    0

Witam wszystkich. Potrzebuje część kabiny do ciągnika Same Explorer 80. Mowa tutaj o plastiku, który przykręcony jest do LEWEGO błotnika na którym mocuje się światła. Prawdopodobnie ten plastik pasuje także z innych modeli ciągnika Same. Na załącznikach pokażę o co mi dokładnie chodzi. Podkreślam że chodzi mi o lewą stronę. Mam nadzieje że ktoś pomoże albo chociaż wskaże gdzie mógłbym coś takiego dostać. Z góry wielkie dzięki.

post-126392-0-87322900-1468246113_thumb.jpg

post-126392-0-59195900-1468246123_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafał11
      W moim Same nie da się wrzucić rewersu do przodu do tyłu wchodzi lekko a to przodu się nie da dokładnie jest tak tak samo z wajchą co się zmienia zakres biegów. Czym to może być spowodowane??
    • Przez JasiekAgriculture
      Witam mam problem z rewersem w Same na początku rewers wyskakiwał tylko na wstecznym biegu tzn cofając po równej drodze nic sie nie działo a jesli tylko byl jakis kamień czy cos to szarpło ciagnikiem i bieg wyskakiwał  teraz dzieje mi sie to również przy jezdzie do przodu GDY PRZYTRZYMAM MOCNIEJ DZWIGNIE TO NIC NIE WYSKAKUJE. Moze miał ktos z was taki problem i pomoze co zrobic?
    • Przez Matik7171x
      Witam. Gdzie dostanę w Internecie takie noże do rozrzutnika Deguillaume?

• Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez ReverS07
      Witam! Chciałbym kupić lampkę wewnętrzną do oświetlenia kabiny. Widziałem taka w c330 po prawej stronie obok dachu i chciałbym taką kupić. Wiecie gdzie coś takiego kupić lub jest gdzieś na internecie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.