Polecane posty

Witam wszystkich !

Mam pytanie odnośnie wyżej wymienionego ciągnika. Chodzi mi jak on się sprawuje, na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie są jego + i -

Mam na oku za 25 tysięcy to chyba dobra cena ? Da sobie radę z pługiem 3 skibowym obrotowym oraz z rozrzutnikiem fortschritt ?

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

jonek98    1246

Wujo ma takiego z 3 obrotowa akpila idzie na ciężkiej ziemi dobrze tylko musieli dołożyć siłownik wspomagający bo słaba hydraulika.O forsthintta zapewne chodzi o to-88 powinien iść spokojnie.Duży plus to jego masa kawał kloca tylko mało zwrotny.Minusen tez jest widoczność do tyłu w kabinie jak całej tej serii.Przy zakupie warto zwrócić uwagę na pewno czy wzmacniacz momentu działa bo on często pada w tych ciągnikach przez złe użytkowanie,często bywają nawet zaspawane.

asasinator666    107

Najlepiej gdyby takiego sprawdzić w polu z maszyną jeśli jest możliwość. Wtedy WOM, wzmacniacz momentu i przedni napęd, podnośnik zobaczysz czy działają. W silniku sprawdź czy odmą nie ma dużych przedmuchów. Opony widać gołym okiem. Kolega wyżej dobrze pisze- na +to jego waga. Na hydraulikę w naszym egzemplarzu narzekać nie mogę (Agro-masz uprawowo- siewny 3m podnosi bez problemu). Na minus jego zwrotność, ale też nie jest najgorzej. Kupując naszego 8045 kilka lat temu 5 tys na wejście w niego włożyliśmy- Wzmacniacz, przedni napęd, akumulatory i kilka drobiazgów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pattyk9601
      Witam.
      Panowie mam do wyboru w bardzo podobnych pieniążkach zetora 7745 (90r) lub Belarusa 820 (2009r). O zetorze trochę wiem, jestem w stanie naprawiać jego wszelkie usterki, natomiast o Belarusie nie mam zielonego pojęcia. Chciałbym się dowiedzieć jak on stoi z awaryjnością, dostępem części i czy nie zedrą za nie ze mnie skóry, czy jest trudny w obsłudze, a także jak wygląda komfort pracy. Dodam że Ciągnik ma pracować na około 12ha z kierunkiem rozwoju. Ziemie są różne, od lekkich do ciężkich gliniastych. Teren dość pagórkowaty. Sprzet będę dopasowywał do ciągnika. Narazie posiadam c360 to za bogato nie ma
      Jeżeli podobny temat był, to wybaczcie widocznie przeoczyłem.
      Za pomoc serdecznie dziękuję. 
    • Przez bazar
      Słyszałem, że aby wymienić orbitrol w Zetorze 7711 trzeba ściągać kabinę. Czy to prawda? Dodam, że jest straszny luz w kierownicy w ciągniku
    • Przez Belaruss820
      Jaki rozmiar kół mogę założyć na felgi w zetorze 9540. Dodam że jest to stary typ felg z przodu te czarne. Teraz mam z przodu 12,4/11r24 a z tylu 16,9 r38. Czy mogę na te felgi założyć sersze opony?jeżeli tak to.jakie najszersze?z tylu 18,4r38 a na przód wtedy jakie?aby się zgrywało wszystko?
    • Przez canabis
      Witam, nie znalazłem odpowiedniego tematu więc zakładam nowy. Potrzebuje opinii o w/w zetorkach ponieważ noszę się z zamiarem kupna. Jak jest z trwałością tych maszyn i ogólnie z pracą nimi. Czy jest w ogóle sens pchać się teraz w te ciągniki bo cena nie jest mała, komfort nie powala no i DPF i SCR?
    • Przez lukaszeekk24
      Witam mam pytanie odnosnie zetora 10540. W jaki sposób mozna zmienic promien skretu. Problem polega na tym ze przy skręcie w lewo protektor opony delikatnie trze o przedni wał napędowy. Z góry dziękuje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.