Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
KRONE
agroma1234    0

Witam tak jak w temacie jakie macie przebiegi w prasach Krone oraz ile rocznie robicie balotów i czy są awaryjne ?

Wiadomość z agroFakt.pl

mikolaj_97    1

wymieniłem wszystko łańcuchy zębatki łożyska i wszystko co możliwe za jednym zamachem i  teraz znów jest jak nowa 

nunu85    82

JA mam KR10-16 po jakimś niemieckim wielkim kombinacie, bo z papierów ktore z nią dostałem wywnioskowałem, ze co 2 lata jej wymieniali łańcuchy, a w szóstym roku uzytkownaia miała 100.000 bali.

NA tym wpisy sie skończyły, a ile ma do dnia dzisiejszego to mozna tylko wróżyć, bo komp nie pokazuje- jakis magik próbował zresetowac licznik kiedys i cos zepsuł .

TAk czy owak- to sa wytrzymałe maszyny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez siwcu
      Witam,
      nabyłem prase Krone KR 10-16 i chciałbym prosić o pomoc w jej uruchomieniu. Nie wiem jak podpiąć węże od hydrauliki (który gdzie) są trzy.Jeden ma czerwony znacznik, czyli byłby do wyjścia jednostronnego? Jest jakiś schemat przygotowania jej do pracy? gdzieś wyczytałem ze wcześniej trzeba otworzyć klape, przekręcić jakiś zawór i dopiero w pole. Ale co jak.... nie wiem:D Dziekuję za pomoc

Załączam zdjęcie

• Przez witolo1
      Witam, niedawno kupiłem krone 8-16 i mam pytanie o sprzęgło kłowe w tej prasie. W mojej po otwarciu klapy łańcuch pracuje dalej u kolegi przy 10-16 zatrzymuje się. Na filmikach youtube też jest różnie raz się obraca raz nie. Jak powinno być?
    • Przez futrzak26
      Witam.
      Niedawno nabyłem prasę Krone KR 10-16. Po podłączeniu sterownika do zasilania wyskakuje test czujników a potem komunikat mówiący o tym że komora jest otwarta (tak mi wyszło z translatora bo wszystko po francusku) i brzęczyk brzęczy cały czas. Po naciśnięciu przycisku stop brzęczyk ustaje a wyświetla się komunika program zatrzymany czy coś w tym stylu. Za każdym razem to samo nie ważne czy podłączony do prasy czy nie. Czujniki w prasie od komory wyregulowane zgodnie z instrukcją. Nie mam już pomysłu, możliwe że handlarz dał mi nie ten sterownik i w tym jest problem?