Jantos2001

Problem z klimatyzacją w Case

Polecane posty

Jantos2001    0

Witam.

Zakupiłem Case 5120 używanego poprzedni właściciel mówił że klima była nabita lecz gdy włączam ją pokazuje się kontrolka że klima działa lecz tylko dmucha bez zimnego powietrza.Może jest jakiś zawór do odkręcenie czy coś w tym stylu?No bo bez klimy to nie robota.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mikos22    2

Witaj. Podnieś maskę, zdejmij osłonę silnika od strony filtra oleju, wzdłuż silnika na dole idzie rurka, na łączeniu ma zawór taki motylkowy 0/1, zamknij go.

chrobi123    0

witam, posiadam case farmall 75a po roku uszedł mi czynnik z klimy i nie chłodziała, pojechałem do warsztatu, sprawdzili szczelność i okazało sie wedlug nic że szczelna wiec nsbili, po ok 2 miesiącach znów nie działa, przersbial ktos ten temat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Johndeere6800
      Witam. Mam problem z czujnikiem stopu w Case 833, mianowicie nie wiem gdzie on się znajduje posiada ktoś podobny model i mógłby podpowiedzieć? Z góry dziękuję.
    • Przez mcmarek17
      Witam, co może być przyczyną dziwnego hałasu gdy mam wciśnięte sprzęgło,  w dodatku wyczułem ostatnio charakterystyczny zapach sprzęgła z tyłu ciągnika. Łożysko oporowe, czy spalone sprzęgło? Proszę o sugestię.
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Proste i szybkie pytanko 
      JD 6130R AQ ( AP nie wchodzi w grę ) czy Case Maxxum 135 CVX ?
      Macie jakieś porównanie ? 
      Ciągnik przeznaczony do pracy z rozsiewaczem 2750l +700kg waga własna, opryskiwacz 3000l +2t waga własna, transport. 
      Teren podgórski. 
      Chodzi mi tylko i wyłącznie o pracę, ceny znam. 
    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.

• Przez adamigos
      Witam.Potrzebuję informacji od użytkowników tej serii ciągników.Dodam również że będzie on nowy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.