Skocz do zawartości
bomba997

zgrzytajacy hamulec case 5130

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
bomba997    0

witam,
mam do was pytanie odnoscie hamulcow case seri 51, mianowice szarpia i zgrzytaja przy hamowaniu i nasila sie to.
wyjalem obie pochwy wymienilem tarcze hociaz stare wygladaly tak samo jake wzgledem starcia ale mimo wszystko zmienilem, po zlozeniu hamulce dzialaly, ale zgrzyt zostal i przy zatrzymywaniu sie poprostu szarpie tak jedno kolo jak i drugie po rozlaczeniu ich... jestm w kropce czy moze chodzic o zapowietrzenie ?? prosze o pomoc pozdrawiam

bomba997    0

no tak moze ale ja zalalem olej hytran orginal do case chyba ze moze byc juz wypracowany ??? i dlatego tak sie dzieje?

Wiadomość z agroFakt.pl

lukbold    397

eeee to raczej niemożliwe z tym olejem. U mnie też się tak działo tyle że w ursusie (też mokre hamulce) ale to z kolei była wina przegrzanych  i zużytych tarcz... Ty masz nowe ale czy napewno dobrej jakości? Pisz do Zduna to może coś poradzi

bomba997    0

wiesz co moze to byc tak jak mowisz ze stare przegrzane a nowe kiepskie... co prawda kupilem je w serwisie i mowili ze je zakladaja jak naprawiaja... a olej zmienialem plus minus jakies 1700mtg temu...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się