Skocz do zawartości
KULAWA_KOZA

Kupię dmuchawę do zboża.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KULAWA_KOZA    95

Nie wiem jak za bardzo się to nazywa ale chodzi mi o coś takiego by silnik z dmuchawą był na ziemi a od tej dmuchawy idzie rura i wkłada się ją na przyczepę i ciągnie zboże a drugą stroną dmuchawy przez rury wylatuje zboze do góry na strych np.

tomek73    261

11-13 tyś nowa, na używki raczej nie pztrz. Chyby że od razu remont podajnika zrobisz.Ja teraz remontowałem podajnik  w Dozamechu a dmuchawa od nie to wyszło mi z  350 zł  wszystko.

griga    264

Nie opowiadaj bzdur spokojnie można kupić używaną tylko nie firmy kogucik. Miałem kongskilda używanego i dobrze działał przez kilka lat teraz sprzedalem bo zrezygnowałem z magazynowania. Tylko musisz wiedzieć ze tam są duże silniki u Mnie byl 15KW przy wydajności 8t

KULAWA_KOZA    95

To mi aż tak dużego silnika nie trzeba.I nie mówie o rurze z podajnikiem tylko bez podajnika typu ssącego i wydmuchajacego zboża.

Kolega rok temu zapłacił 2500zł z Niemiec kupił w komplecie z rurami.

jackowski11    2

Kolego Kulawa_Koza, udało sięcoś kupić?

Tez musze cos takiego nabyć. Nie wiem ile kW szukać, ale sądze ze 5 starczy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez redbull
      https://www.olx.pl/oferta/prasa-belujaca-warfama-z-543-CID757-IDxbGl5.html
    • Przez kamil5421
      Witam . Kupie beczkowóz 12 000 - 14 000 m3^ 
    • Przez jacek3773
      Sprzedam kosa , stan bdb bez korozji , zawieszany na TUZ, 650ZŁ, jak ktoś zainteresowany to pisać

• Przez Welna
      Kupujemy wełnę owczą białą,

wojewódzwwa : lubuskie, dolnoslaskie, wielkopolskie

cena zalezna od jakości wełny

tel. 607625264
    • Przez SadownikSochaczew
      Sprzedam nowe włoskie komputery marki Geoline do opryskiwaczy polowych oraz sadowniczych.
      Model: Geosystem 250,260
      Ilość sekcji: 2 sekcje, 4 sekcje, 5 sekcji, 7 sekcji. 
      Cena od: 3600 zł brutto
      Faktura VAT , Wysyłka kurierem.
      Kontakt tel: 606 841 671
      Linki do zdjęć poniżej:

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.