Skocz do zawartości
arturcase1394

case 1394 sprzęgło problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

witam ostatnio mam problem ze sprzeglem (tak mi sie wydaje) w moim case 1394 ,casami przy puszczaniu sprzegla tylko troche traktor gwałtownie rusza jakbym je szybko puscił lub druga rzecz przy ruszaniu (czasami) słychac jakies tarcie ,warczenie 

Ja obstawiam ze to pompka sprzegła bo nawet w tamtym roku mi płyn wyleciał i sie zapowietrzyla lecz teraz to sam niewiem

prosze o pomoc i z góry dziękuje

pawel8891    0
Napisano (edytowany)

Pedał sprzęgła masz miękki czy twardy? Posprawdzaj czy przy pompce i wysprzęgliku nie jest mokro, warto też sprawdzić stan przewodów.

Może się po prostu sprzęgło kończy.

Edytowano przez pawel8891

Napisano (edytowany)

pedał jest jakby miekszy ja obstawiam na wysprzeglik bo podobno przy nim mogą byc podobne objawy a te warczenie slychac jak jade do przodu na wolnych obrotach jak dodam gazu to przestaje warczeć

Edytowano przez arturcase1394

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)