Skocz do zawartości
GABRYS1997

Luz zaworowy Case 5150

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
GABRYS1997    323

Wie ktoś jaki powinien być luz zaworowy w case 5150 ?? znalazłem instrukcje napraw ale jest niestety po angielsku, szukam ale nie moge znaleźć. OZNACZENIE SILNIKA 6T-590 CUMMINS.

Uziu92    1786

jak silnik z turbo to wydechowy zapewne 0,45 a ssacy 0,25-0,30.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Wiadomość z agroFakt.pl

GABRYS1997    323

to ze można przypadkiem coś pominąć jak się nie wszystko rozumie :) dzięki, będę jeszcze dzwonił dziś na wszelki wypadek do case :)

jaco512    41

Exhaust valve to wydechowy 0,5, inlet(intake) ssący 0,25 znalezione w internecie, nie wiem czy na 100% prawidłowe.

Edytowano przez jaco512

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez lukasz1615
      Witam, mój problem dotyczy ciągnika case 5140 maxxum. Dokładnie chodzi o to, że przestała się wyświetlać prędkość jazdy. Domyślam się, że coś jest nie tak z czujnikiem, jednak nie mam zielonego pojęcia, w którym miejscu się on dokładnie znajduje. Czy byłby ktoś na tyle miły i wrzucił zdjęcie, w którym miejscu jest ten czujnik? Z góry dziękuję.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez Barm03
      Szanowni koledzy i koleżanki, mam case 1490 i mam pewien problem, jakim olejem zalać hydraulikę w nim, wiem, ze dedykowany to hy-tran ultra, ale cena jego troszkę powala i chciałbym znaleźć jakiś tańszy zamiennik, może coś ktoś wie na ten temat ? Pozdrawiam
    • Przez grzegorzprawdzik
      witam. mam problem z demontażem miski olejowej w international 1046.. może jakieś podpowiedzi? pozdrawiam