News
CaseBizon

jaką prasę wybrać?

Polecane posty

CaseBizon    9

Jaką prasę wybrać nową John deere f440e czy używaną Krone vario pack 1800 (rotor, noże)?

mfek3050    83

Podaj więcej informacji do jakiego ciągnika i ile bel rocznie. o dwie różne prasy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Analog11
      Witam
      Zakupilem prase hesston 5700 i zauważylem ze sciaga mi pasy w prawa strone i wyciera dolne bolce prowadzace pas, prosil bym o pomoc. Czy jest w niej jakas regulacja kontowania pasa by go dobrze ustawic? Bo przez to urwalo mi pas bo sie tam podwija i tez potrafia od przedniej strony nachodzic na siebie. 
      Prosil bym o pomocne odpowiedzi bo mam siano do sprasowania a stoje i nic nie moge zrobic
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, chiał bym zakupić prasę rolującą. Mój budżet to 20tys. Słyszałem, że najlepsze do sianokiszonek są prasy z rotorem, wię taką bym chciał. Jestem w tym temacie kompletnie zielony więc zwracam się z prośbą o doradzenie marki i modelu pras  
    • Przez Pawello6991
      Witam wszystkich! 
      Proszę o pomoc w poszukiwaniu prasy do bel. Jestem trochę zielony w tym temacie bo używam przyczepy samozbierającej. Prasa miałaby by służyć do zbierania tego czego nie dam rady zebrać w pryzmę czyli jakieś 200 bel sianokiszonki i 80 bel siana rocznie. Prasa będzie pracować przy Fendt 309. Dobrze jakby miała rotor. Chodzi mi głównie o jak najmniejszą awaryjność. Co powiecie na temat pras Claas 46, jd 575, welger rp 200, welger rp 202, sipma z serii farma, krone 1250 bądź pras vicon? 
      Pozdrawiam 
    • Przez Ceres96
      witam, mam zamiar kupić prasę rolujaca, która lepiej wybrać? robię tak rocznie około 500bel korzonki i z 400 słomy.
    • Przez pawelo815
      Czy ktoś z Was miał problem w tej prasie z pasami, które zawijają się na prowadnicy i się niszczą?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.