Skocz do zawartości
CaseBizon

jaką prasę wybrać?

Polecane posty

mfek3050    65

Podaj więcej informacji do jakiego ciągnika i ile bel rocznie. o dwie różne prasy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gregor6
      Jeśli ktoś jest zainteresowany katalogiem to niech kliknie na link poniżej jest to firmowa strona John deere z katalogiem .
      Po otwarciu się strony w ( Model ) wpisujemy numer naszej prasy i klikamy na Find.
      po znalezieniu naszej prasy wyświetli się alfabet i szukamy to co nas interesuje klikając prawym przyciskiem myszy wybieramy pokaż obrazek jest w tedy wygodniej jest na całym ekranie i można powiększyć a tak że poniżej są numery i opis ja jak czegoś nie wiem a właściwie to wszystkiego to kopiuje nazwę jakiegoś elementu i tłumaczę, otwieram osobne okno Firefoksa i klikam na tłumacza i wklejam żeby przetłumaczył na polski jeśli czegoś szukamy a nie wiemy jak się nazywa najlepiej otworzyć dwa okna firefoxa (chyba że ktoś używa innej przeglądarki ) i wpisuje nazwę np:pas (belts) jak przetłumaczy to szukam w tym alfabecie. nieraz może przetłumaczyć kilka wyrazów wtedy trzeba się domyślić jeśli ktoś zna angielski to niema żadnych problemów a tak trzeba trochę posiedzieć żeby coś znaleźć ale myślę że tak też można znaleźć to co się chce ja znajduje i katalogu kupować nie muszę bo katalog i tak nie jest tłumaczony.ktoś jak nie wie jak szukać to niech kombinuje i tłumaczy za pomocą słownika czy za pomocą tłumacza .Jeśli to pomogło komuś to niech napisze czy wam ten katalog pomaga np:w składaniu części .Pewnie nie którzy zrezygnują z poszukiwaniu czego kolwiek bo nie będą wstanie czegoś znaleźć ja kiedyś zrezygnowałem ale teraz daje rade obrazek jest numerowany można go powiększyć wydrukować i iść z nim do warsztatu i składać lub zamówić .

http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt
    • Przez sebastiankula120
      Witam, jaką nową prasę rolującą polecacie do 120 tys? Rocznie robię około tysiąca bez plus usługi. 
    • Przez Elvis1090
      Witam, planuje kupić nową sipme Ps 1223 faster. Ma ktoś z was taka prasę jakie są wasze opinie na jej temat czy faktycznie zwija 45 bel na godzinę? Jak wygląda zbicie bel i awaryjnosc prasy? A może poleci ktoś inną pracę zamiast sipmy w porownywalnej cenie, dodam tylko że musi to być nowa prasa. Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam.
    • Przez Rrolnik
      Sprzedam prasę    Z-224/1
      Prasa nie malowana oryginalna farba pierwszy właściciel garażowana mało co pracował od rolnika cena 10tys negocjanci 
      zachodniopomorskie  Darłowo
      661 474 154
      lub 665 813 240

• Przez przemek0221
      koledzy mam pytanie co sądzicie o prasach fenda?
      jak u nich z awaryjnością
      kto to tak naprawde produkuje na czyjej licencji