PatrykRylski

case 5120 kontrolka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Witam. Mam problem z kontrolką wymieniłem olej i filtr w silniku myślałem że to pomoże ale jak  robi w polu to raz się pali i raz gaśnie nie wiem co to może być proszę o szybką odpowiedź zdjęcie w załączniku :)

post-148085-0-32041500-1458281942_thumb.jpg

czujnik zanieczyszczenia filtra hydrauliki do wyczyszczenia tzn. do wymiany na nowy   i drugi siatkowy jest dwoma śrubkami M10 w pobliżu pompy hydrauliki przykręcony

Mikos22    2

Dokładnie jak kolega wyżej pisze, potwierdzam, wymień filtr hydrauliki, ten duży okrągły obok pompy hydraulicznej.. Do wymiany nie trzeba spuszczac oleju tak BTW, więc odkręcasz stary, możesz zalać olejem takim jak w skrzyni, zakręcasz i wszystko. Co do siatkowego to już musisz spuszczac olej, jakiejś 72L.. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.