Skocz do zawartości
zyz1o

jcb 531 70 agri

Polecane posty

zyz1o    5

Witajcie powiedzcie mi co moglo sie stac ze plyn chlodzniczy prawdopodobnie wylatuje tlumikiem, widac po tlumiku ze jest mokry co jakis czas dolewam plynu  a w zbiorniczku ubywa po jakims niedlugim czasie dodam ze olej w silniku jest w porzadku co moglo sie stac i czy przez to nie uszkodzi sie silnik

Wiadomość z agroFakt.pl

zyz1o    5

kurcze to czemu nie idzie do oleju  >? juz raz mi poszla uszczelka to plyn do oleju poszedl ja pierdziu to zescie pocieszyli

Patryk1222    23

Bo się przepalilo w innym miejscu i dlatego.
Woda czy tam płyn idzie teraz ci na tłok i cylinder gdy nazbiera się jej więcej (wieksza dziura lub dłuższy postój) możesz nawet uszkodzić silnik zgiąć korbowod lub wał np.

zyz1o    5

to czemu jest tak ze jak doleje do zbiorniczka plynu na prawie max to po jakims czasie spadnie poza minimum ale jeszcze widac ze cos jest i tak przez jakis czas jest a jak ciezsza praca to wiadomo i coraz mniej go widac i wtedy dolewam wiec co doradzacie a czy firma ktora mi naprawiala mogla cos popierniczyc bo jak mi raz poszla tak jak wyzej pisalem to od tamtej pory  czyscilo sie ja mylo poprostu dbalo jak o jajko hehe i jak to sie moglo stac jak nie zostala przegrzana ;/ hm

to czemu jest tak ze jak doleje do zbiorniczka plynu na prawie max to po jakims czasie spadnie poza minimum ale jeszcze widac ze cos jest i tak przez jakis czas jest a jak ciezsza praca to wiadomo i coraz mniej go widac i wtedy dolewam wiec co doradzacie a czy firma ktora mi naprawiala mogla cos popierniczyc bo jak mi raz poszla tak jak wyzej pisalem to od tamtej pory  czyscilo sie ja mylo poprostu dbalo jak o jajko hehe i jak to sie moglo stac jak nie zostala przegrzana ;/ hm

Patryk1222    23

Może glowica krzywa?
Pytaj mechaników najlepiej;)
Bez powodu się nie przepalilo musiała być przegrzana

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matijas67
      Witam
      Właśnie kupiłem ładowarkę przegubową o&k l6 1993r (zdjecie w załączniku)
      Nie wiem czy ta maszyna ma napęd i gdzie by sie go włączało ??
      Jak podgarnialem piasek to ciaglo jedno kolo... 

Proszę o odpowiedź 

• Przez kamil5421
      Witam . posiadam ladowarke teleskopowa manitou 527 i po odpaleniu silnika wszystkie kontrolki gasna a ta jedna sie swieci i piszczy .  kontrolka nie jest niczym opisana ,ktoś moze wie od czego ona może byc . w zalaczniku foto. Kontrolka znajduje sie po lewej stronie od wskaźnika paliwa .

• Przez pigmer
      Witam!
      Interesują mnie opinie o ładowarkach:

Merlo P 34.7,

Manitou MLT 627,

Claas Scorpion 6030,

JCB 531-70.

Jakie macie doświadczenia z tymi ładowarkami?
      Jak się wam sprawują?
      Jakie mieliście awarie?
      Która ładowarka najlepsza do prac w rolnictwie?
      Ile te ładowarki palą np. na godzinę średnio ciężkiej pracy?
      Pomocne będą też opinie o modelach z podobnymi parametrami pracy.
    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html