Polecane posty

MF675ursus    273

W jaki sposób jest połączony pedał hamulca ciągnika z rozdzielaczem hamulców hydraulicznych przyczepy? Obejrzałem tylny most z każedej strony i nie widzę żadnego cięgna, przewodu z płynem.. Czegokolwiek co by sterowało rozdzielaczem

akmaly    256

A masz w ogóle taki układ?

W 390 rozdzielacz jest po lewej stronie z tyłu ciągnika a gniazdo dodatkowe pod gniazdami od hydrauliki zew. 

Wiadomość z agroFakt.pl

emilchaja    6

Powinien iść przewód hydrauliczny od cylindrerka do rozdzielacza z tyłu ciągnika. U mnie stojąc z tyłu ciągnika idzie on od lewego cylinderka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba9449
      Do sprzedania kultywator dziekan 1,8m przepracował mniej niż 5ha oraz do tego nowe wałki strunowe 2m. Cena 3tyś https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-kultywator-sprezynowka-walki-strunowe-CID757-IDx9eIt.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 17tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133
    • Przez mastid
      Witam, chciałbym kupić zawór cztero drożny (dwa wejscia i dwa wyjścia) który znajduje się w Claasie Ares seria 8xx przy zbiorniku paliwa, umieszczony na ramię, na przewodach hydraulicznych idących do siłowników tuza. Czy ktoś może podesłać mi link, ewentualnie jakiś uniwersalny, bądź z innej maszyny. Bo na internetach to jak narazie tylko kulowe dwu drozne (wejscie-wyjscie) tylko widziałem .

• Przez Bananek
      kupie przyczepe do remontu lub sprawna. max budzet to 5000zl. najlepiej podlaskie. ktos cos?
    • Przez berek
      witam znikło mi ciśnienie na trzeciej dzwigni hydrauliki zewnetrznej co moze byc przyczyna,na pierwszej i drugiej jest bez zmian gdzie szukac, w rozdzielaczu  ,moze jakis zawór czekam na propozycje MTX 155 2001r
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.
      Mam problem z podnośnikiem ,a właściwie z pompą . Na zimnym silniku podnośnik słabo podnosi i po dodaniu gazu zaczyna wyć pompa. Tak jakby było coś przytkane. Nie ważne czy z maszyną czy bez.  Zapala się kontrolka od filtra oleju hydrauliki.  Po wykręceniu filtr jest czysty. Następnie robię płukankę z ropy całej skrzyni i wraca wszystko do normy. Pompa nie wyje, kontrolka gaśnie podnosi bez najmniejszego problemu. Dzieje się tak średnio 3 razy w roku. Czyżby coś przytykało się bo filtr na pewno nie? Olej jaki zalewam to Agrol U . Prosze o pomoc i dziękuje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.