Skocz do zawartości

Polecane posty

łukasz    29

Witam sprzedam 120 balotów słomy po prasie zmiennokomorowej 120x120 z sezonu 2015 cena do uzgodnienia    lubelskie okolice Biłgoraja  662690673

Edytowano przez łukasz

micro303    18

Skąd kolego dokładnie jesteś. Słoma była pod zadaszeniem? I najważniejsza cena.

pitercork    0

micro303 przeczytaj uwaznie opis tam wszystkie masz odpowiedzi na Swoje pytania oprocz ceny ale ja dowiesz sie dzwoniac na podany wyzej numer przez Lukasz
dzołk :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez krzysiu9802
      Witam. Koledzy czym ścielicie na kurniku ? Długi czas ścieliłem ręcznie, i od krótkiego czasu zacząłem ścielić rozrzutnikiem do obornika. O co na temat Tomahawku  ? Jak to się sprawuje ? Co jeśli będzie kamień w balocie ? Iskry pójdą ?
    • Przez Kasia22
      Cześć !
      Sprzedam słomę z tamtego roku, ok 200-300 sztuk balotów .
      Cena 11 zł z załadunkiem
      Więcej informacji na priv
    • Przez gosc1
      Oferuję na sprzedaż około 50 bel słomy. Owsiana i żytnia. Bele są przechowywane w stodole, 100% suche, bardzo dobrze zbite, owinięte siatką. Cena jak mnie interesuje to 25 zl/bela. Mozliwa niewielka negocjacja.
    • Przez pauullo
      Witam
      Jaką prase wybrac do 30tys
      Najbardziej zalezy mi na tym aby prasa ubijala mocno slome.tak aby bela wazyla jak najwiecej.slyszalem ze bele moga waxyc ok 300 kg suchej slomy.taka prase poszukuje.