Skocz do zawartości
lazarski34

Zboże sprzedaż

Polecane posty

lazarski34    0

Chem sprzedać dla znajomego zboże na paszę wiem że potrzebuję numer paszowy od powiatowego lekarza czy są problemy z uzyskaniem takiego numeru i czy trzeba zgłaszać do jakiejś centrali nasiennej

Wojtek987    61

Nigdzie nie musisz zgłaszać, a to zaświadczenie od weterynarii na co ci jak idzie dla znajomego?

Wiadomość z agroFakt.pl

lazarski34    0

Nigdzie nie musisz zgłaszać, a to zaświadczenie od weterynarii na co ci jak idzie dla znajomeo

nawet jeśli robisz pasze na własny użytek to musisz mieć ten numer paszowy

Jarecki88    183

No i co z tego? Sprzedajesz mu, bierzesz pieniądze i tyle. Co do nadania numeru, składasz wniosek i weta, płacisz 17 zł na podane konto i z potwierdzeniem przelewu idziesz po nadany numer. Nikt i nic nie pyta.

Wojtek987    61

A ile mu tego sprzedajesz, wystawiasz lub on tobie wystawia jakieś pokwitowanie, które ma potem do wglądu dla ewentualnej kontroli? Jeśli nie to, po co komplikować sobie życie? Robisz jak przedmówcy mówili - sprzedajesz, kasujesz i koniec.

lazarski34    0

A ile mu tego sprzedajesz, wystawiasz lub on tobie wystawia jakieś pokwitowanie, które ma potem do wglądu dla ewentualnej kontroli? Jeśli nie to, po co komplikować sobie życie? Robisz jak przedmówcy mówili - sprzedajesz, kasujesz i koniec.

20 ton on dla mnie bo jaj nie jestem na wacie a on jest a faktura mu potrzebna do banku bo się stara o ten kredyt suszowy

Edytowano przez lazarski34

Wojtek987    61

Więc masz wycieczkę do weterynarii, jeśli nie wiesz który weterynarz ci wystawi kwitek to spytaj tam gdzie składasz wniosek o dopłaty.

lazarski34    0

Więc masz wycieczkę do weterynarii, jeśli nie wiesz który weterynarz ci wystawi kwitek to spytaj tam gdzie składasz wniosek o dopłaty.

ale chyba nie będzie problemów z tego co pisał Jarecki88 składasz wniosek i płacisz 17 zł i wszystko nawet chyba nie przyjeżdza chyba że na kontrolą

najgorzej z nimi się zając potem żeby problemów nie było

Edytowano przez lazarski34

Wojtek987    61

A czego ty się tak boisz?? Przecież to wszystko pic na wodę, najważniejsze jest to byś zapłacił te 17zł czy ile tam zażądają. A nawet jak by weterynarz chciał zobaczyć jak przechowujesz zboże to co... W studni czy w piwnicy nie trzymasz :D  A gdyby miał jakieś ale, to kary od razu nie nałoży a przynajmniej będziesz wiedział co masz nie tak. Zresztą jestem prawie pewien że z za biurka nie wstanie.

lazarski34    0

A czego ty się tak boisz?? Przecież to wszystko pic na wodę, najważniejsze jest to byś zapłacił te 17zł czy ile tam zażądają. A nawet jak by weterynarz chciał zobaczyć jak przechowujesz zboże to co... W studni czy w piwnicy nie trzymasz :D  A gdyby miał jakieś ale, to kary od razu nie nałoży a przynajmniej będziesz wiedział co masz nie tak. Zresztą jestem prawie pewien że z za biurka nie wstanie.

dobrze się kogoś poradzić wielkie dzięki

a jak w tym roku oziminy u mnie zaje... iscie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luxtomasz
      Kombajn Deutz-Fahr 5485HT nie można uruchomić!
    • Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez Tomasz3p
      Witam otóż ciągnik ma mało mocy tak jak by silnik był bardzo ''miękki''. Czy może być to wina pompki paliwowej. Czy może jest jakaś inna przyczyna, miał ktoś taki problem? 
    • Przez maslo200
      witam zakupiłem ciągnik  mam do niego wszystkie umowy kupna sprzedaży od pierwszego właściciela  nawet star rachunek że zakupił  go na własny użytek  ciągnik był rejestrowany jest wpisany nr rejestracyjny dzwoniłem do wydziału komunikacji i powiedzieli żeby wysłać ksero dokumentów dostałem odpowiedz że  nie mają już o tyle lat wstecz dokumentów potwierdzających rejestracje ciągnika   do ciągnika nie mmam dowodu ani tablicy i zastanawiam czy da sie coś zrobić czy jedyne wyjście kupić papiery z góry przepraszam jeśli to nie ten dział i prosił bym o przeniesienie za pomoc z góry dziękuje